Mercedes Vito

2 duruma göre 3 kişilik olan Mercedes S Class Marka transfer aracımız günlük kiralık ve saatlik olarakta rezerve edilebilir. Geniş iç yapısı ve Ultra Lux dizayn ile son teknolojik ekipmanı dahil olmak üzere uzun yada kısa mesafeli her türlü yolculuğunuzu bir keyfe dönüştürmek için bekliyor. Eylence ve genellikle organizasyonlarınıza aradığınız kaliteli bir araçtır. İş toplantılarından arkadaş ortamlarının eylence geceleri ortamı için size en uygun 1-5 kişilik araç kapasitesi ile hizmet verebilir. Hem geniş iç yapısı ile ferah bir ortamda yolculuk etmenizi sağlayacak hemde yolculuk boyunca sizleri ferah bir ortam sunacaktır.

Yolcu Kapasitesi: 1-5 Iphone Şarjı: Var Tam sigortalı: Var
İç: Siyah Deri İçecekler: Var Sigara: Hayır
DVD Player: Var Ara sıcak: Var Surround Ses: Var
Wi-Fi: Var Bagaj Kapasitesi: 6 LED TV: Var

Lütfen aracımıza eklenmesini istediğiniz ek özellikler varsa sipariş esnasından belirtmeniz gerekmektedir. Böylelikle sizin için önceden hazırlık yaparak olamasını istediğini ek özellikleri ile hazır bir şekilde sizlere gönderebiliriz.

Araçlarımızda kesinlikle sigara ve dumanlı tütün mamulü benzer içeceklere içilmesi yasal gereği kabul edilememektedir. Anlaşınız için şimdiden teşekkür ederiz.