Side Transfer

Manavgat ilçesinin bir bölgesi olan Side Transfer çevresinde bulundurduğu oteller ve görüntüsü sayesinde bir tatil bölgesi haline gelmiştir. Antalya da tatil yapmak isteyen insanların birçoğu Side bölgesini seçmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi çevresinde bulundurduğu birbirinden özel oteller sayesindedir. Bir tatil bölgesine dönüşmüş olan Side çoğunlukla yaz aylarında oldukça fazla bir ilgi görmeye başlıyor. Side ulaşımlarında ise yurtdışı yada şehir dışından gelen insanlar Antalya havalimanı güzergahı üzerinden ulaşmak zorunda kalıyor.

antalya havalimanından side ye transfer

Antalya havalimanından Side ye transfer bölgesine ulaşım oldukça zor olmasından dolayı insanlar sorun yaşamakta kalıyor. VipSZY firmamız ise sizleri Antalya havalimanından karşılayarak Side bölgesine Antalya havalimanı ulaşım hizmeti ile ulaşımınızı sağlıyor. Antalya havalimanından ulaşımın zor olmasından dolayı Side’den Antalya havalimanına da ulaşım zordur. Bunun için firmamız Antalya havalimanından Side ye transfer sizleri de herhangi bir bölgeden de karşılayarak Antalya havalimanına yolcu taşıma hizmeti ile ulaştırıyor. Sizlerin Antalya havalimanı transfer hizmetlerimizden memnun kalmanı adına elimizden gelenin fazlasını yapıp en kaliteli transfer hizmetini sunuyoruz.

alanya side transfer

Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu bu kaliteli ve konforlu hizmetinin fiyatları yukarıda ki tablomuz da mevcuttur. Sizleri sadece Antalya havalimanından Side ve alanya side transfer ye ulaştırmıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda Gazipaşa havalimanından da sizleri karşılayarak Side ye Gazipaşa havalimanı vip taşıma hizmetimiz ile ulaştırıyor ve Side bölgesinden de Gazipaşa havalimanına Antalya Havalimanı ulaştırma hizmeti ile ulaştırıyoruz. Antalya havalimanından Side’ye yada Gazipaşa havalimanından Side’ye transferleriniz de vermiş olduğumuz fiyatlar her iki havalimanı için de aynı fiyat politikası ile oluşturulmuştur.

Fiyatlarımız bölgesi için sunulmuş en uygun ve en ucuz fiyatlarıdır. Sizlerin ve ailelerinizin konforuna, rahatlığına önem veren firmamız hizmetlerinde sizleri memnun bırakabilmek için en kaliteli araçları ile hizmet vermektedir. alanya side transfer Side transfer için siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz araçlarımız firmamızın en özel araçları olup son model araçlardır.

antalya havalimanı side havaş

Akdeniz bölgesinde ulaşım hizmetlerimiz de kullandığımız araçlarımız 1-6 vip ve 1-13 vip araçlardır. Antalya havalimanı Side havaş ulaşım hizmetlerimiz de kullandığımız araçlarımız ise 1-4, 1-6, 1-8 ve 1-13 kişilik binek ve minibüs araçlardır. Ulaşım hizmetlerimiz de bir sorun yaşanmaması ve sizleri mağdur etmemek için her türlü konuda titizlik ile çalışmaktayız ve araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmaktayız. Side antalya transfer hizmetimizin alanya side transfer yanısıra sizlere Side vip transfer hizmetimizi de sunuyoruz. Side vip transfer hizmetlerimiz de ise siz değerli müşterilerimize en üst kaliteli araçlarımız ile daha konforlu bir hizmet sunuyoruz.

Sizlerde bu müthiş Antalya vip ulaşım hizmetinden hemen yararlanmak isterseniz rezervasyon hattımızı 7 gün 24 saat hizmet alabilir ve rezervasyonunuzu kolaylık ve rahatlık içerisinde yaptırabilirsiniz. Bizlere göndermiş olduğunuz rezervasyonunuz uzman ekibimiz tarafınca incelenir, onaylanır ve 30 dakika içerisinde rezervasyonunuzu teyit etmek için sizlere ulaşırlar. Rezervasyonunuz teyit edildikten sonra kayıtlarımıza düşer ve anında sizin transferiniz için işinde profesyonel bir şoför ile bir araç ayırt edilir.

Transferinizin günü geldiğin de sizleri karşılayacağımız belirtmiş olduğunuz saatten 30 dakika öncesinde aracınız ve şoförü konumlanır. Sizlere rezervasyonunuz da belirtmiş olduğunuz cep telefonundan ulaşarak sizleri karşılar. Sizleri karşılayan ekibimiz transferinizi gerçekleştirmeye başlar. Yolculuk boyunca sizleri memnun bırakmak adına ellerinden gelenin fazlasını yaparlar ve güvenli bir şekilde transferinizi gerçekleştirirler.

Sizde konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmak için en çok tavsiye edilen transfer firması olan Vip SZY ile iletişime geçin ve en ekonomik fiyat avantajlarını yakalayın. Tatilin başından sonuna kadar aynı konfor ve rahatlık içerisinden geçsin.  Kaliteyi en uygun fiyat avantajları ile erkenden yerini ayırtın. Bir planınız yok ise, bizden sizin için Antalya gizi rehberi hizmeti isteyerek tüm tatilinizi planlayalım.

Arayın