Misyonumuz

Öncelikli hedefimiz standart olmuş olan müşteri taşımacılığından daha çok, Kalite ve kaliteyi en üst seviyede hak eden siz misafirlerimiz için tatilini gerce bir tatilin, iş gezinizi bir tatil havasına sokarak Antalya ve yakın bölgemize yakışır bir misafirperver olarak çalışmaktır. Böylelikle bir kez değil sizleri her zaman misafirimiz olarak tekrarlayan bir şekilde aramızda ve Antalyamızda görmek isteriz.

Bizleri diğer transfer firmalarından en üstün klan özelliğimizde konuklarımızı birden fazla birleri seçmiş olmalarıdır. Bir kez dahi bizleri tercih eden her kişi bir sonraki tatil yada organizasyonundan tekrar bizlere ulaşmaktadır.

Güvenlik

Seyahat, transfer gibi işlemler profesyonel kişiler tarafından güvenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. VIP SZY olarak güven ve kalitenin bizler için önemli bir ilke olduğunu belirterek, tüm hizmetlerimizde daima profesyonel kişilerle çalışmaktayız. Hizmetlerimiz, tamamen misafirlerimizin isteklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Hizmetlerimiz içerisinde liderler, iş dünyası ve yabancı misafirlerimizin seyahatlerini güvenle yapmış bir firma olarak bilinmekteyiz. Tüm hizmetlerimizde, detayları misafirlerimizin konforuna göre düzenlemekte ve zamandan kazanmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Hizmet Yelpazesi

Araç servisi firması olarak alışveriş turları, noktadan noktaya transfer, iş, havaalanı transferleri gibi transfer hizmetleri sunarak en lüks araçlarını misafirlerinin hizmetine sunmaktadır. 7/24 olarak çalışan firmamız içerisinde tüm transfer hizmetlerinde profesyonel sürücü ekibimiz içerisinde bir sürücü personelimiz tahsis edilmektedir. Sürücü personellerimiz ulaşımın en kolay gerçekleşmesi için rota planlamasını en etkili şekilde yapmaktadır. Ulaşım süresince misafirlerimizi radar, trafik sorunları, kontroller gibi durumlar ile uğraştırmadan sorunsuz ve hızlı ulaşımlar sağlamaktayız. Aynı zamanda alışveriş turları, kültür turları gibi turlarımız içerisinde, sürücü personelimiz rehberlik etme durumuna da sahiptir.

Organizasyon

VIP SZY yalnızca araç servisi yapmamaktadır. Araç servisi dışında etkinlik hizmeti de sunan VIP SZY, düğün organizasyonları, bireysel ve resmi organizasyonlar gibi hizmetler sunmaktadır. Misafirlerimiz için daima unutulmaz anlar yaşanacak olan bir düğün planlaması yapar ve sorun yaşamadan gerçekleşmesini sağlarız. Aynı zamanda yurtdışından gelen Hintli ve Japon misafirlerimiz için daima kendi kültürlerine bağlı kalarak düğün hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Kendi kültürlerine bağlılıkları ile bilinen bu iki milletten misafirlerimiz için hiçbir detayı atlamadan düğün organizasyonlarını Türkiye içerisinde yapmaktayız.

Kalite

Yönetim hizmetimiz, şirket sahipleri için kurulmuş bir hizmettir. Hizmet içerisinde tüm araç filoları tarafımıza verilir. Bu sayede araç filoları için kontrol ve bakım gibi uğraş gerektiren işlemler tarafımızca düzenli olarak halledilir. Araçların kullanılması istenmesi halinde profesyonel sürücü ekibimiz ile şirket alanına ulaştırılır. Şirket sahipleri, liderler, transfer hizmetimizi kullanmak isteyen misafirlerimiz, tüm misafirlerimiz için araçlarımızda güven önemli bir husustur. Bu nedenle hizmetlerimiz içerisinde araç kullanımı ve organizasyon düzenlemelerinde tüm sorumluluğu işlerinde profesyonel olan ekibimiz üstlenmektedir.