Antalya Havalimanı Transfer

Antalya transfer Antalya’da tatil yapmak amacı veya toplantıya gelen misafirleri Antalya Havalimanı Transfer hizmetimiz ile hava alanından alarak gitmek istediği yere götürerek servis veren bir firmadır. Şirket bu işlemleri son model araçlarla işinde başarı sağlamış ve bu konuda eğitimlerini almış güler yüzlü personellerle çalışmaktadır. Transfer işlemlerini gerçekleştirmek amacı ile hava alanına gelmeden önce iletişim numaralarından ulaşarak gelmek istediğiniz tarihi ve saati doğru olarak belirttiğinizde şirket sizlere araç yönlendirerek gideceğiniz yere tam zamanında ve güvenle uğraşmanızı sağlayacaktır.

Ülkemizde ve dünyada her şehrin havalimanı olan yapısı ile bu yerleşkeler şehrin dışına belirli bir uzaklığa en uygun konuma kuruluyor. Sürekli uçan ve hava yolu kullanarak seyahat eden kişiler bu duruma aşinadırlar. Genellikle bölgelerin yakınından bulunan taksi ücretleri beklenen üstünde planlanarak yolcuların kullanımına pekte uygun olmamaktadır. Binek bir taksi ile bagaj ve yolcu sayısı orantısız şekilde iken pekte kullanışlı değil. Tatil bölgelerine seyahat eden her bir ailenin  3 bireyin 5 valizi olabiliyor. Bu durumda bir taksiye binmek ve yolculuk etmek neredeyse imkansızdır. Yurt dışından gelen turistlerde aynı durumda bazen 10 bagajla geliyorlar ve bir taksi ile yolculuk etmek imkansız. Antalya Havalimanı Transfer hizmetimizin vazgeçilmez konforunu oluşturanda bu etmenlerden bir tanesi.

Antalya Havaalanı Transfer

Genel olarak bizlerin en çok karşılaştığı durum olan Antalya havaalanı transfer hizmeti artık bizler için hizmet verdiğimiz alanların en başından ve en başarıl olduğumuz konulardandır. Uçakların iniş ve kalkış saatlerine en uygun zamanlama ile Vip SZY olarak sizleri hem yolcu etmek hemde karşılamak için çalışıyoruz. İster yol mesafesi isterse de trafik ile olan zamanı en iyi şekilde hesaplayarak sizlerin en uygun saatlerde alınmasını ve gideceğiniz nokta en optimum ulaşma saatinizde ulaştırmaya çalışıyoruz. Bizlerin Antalya havaalanı transfer hizmeti veren diğer firmalardan ayıran en iyi özelliğimizde.

İster yurt içi olsun isterse de yurt dışından gelen binlerce turiste Antalya havaalanı transfer hizmetinde bin bir çeşit hizmet vermekteyiz. Öyle ki planla gelişler dışında dahi, plansız organizasyonsuz gelen bir çok müşterimize Antalya bölgesini gezdirerek ve sevdirmek için hizmet ayarlıyoruz. Kültür turları yanından basma kalıp olmayan gezi turları ve yaş gruplarına göre eylence ve dinlenme mekanlarını. Akdeniz bölgesinin en çanlı noktalarında en gizli kalmış köşelerindeki güzelliklerine kadar her noktaya ulaşmasını sağlıyoruz. Plan ve organizatör olarak üstlendiğimiz bu alanda da standartların dışına çıkarak müşterilerimize anı yaşatarak eğlenceli ve kaliteli bir tatil getirmesinde yardımcı oluyoruz.

Antalya Havalimanı TransferAntalya Havalimanı Transfer Tavsiye

En çok tercih edilen, Antalya havalimanı transfer tavsiye si olarak en çok tavsiye edilen bir firmayız. Havalimanından servis yapabilmek için yolcu sayısına göre araç ayarlamaktadır. Bu araçlar kişi sayısına göre ayarlanıp son model konforlu ve kaliteli araçlardır. Bu araçların içerisinde yolcuları rahat ettirebilmek amacı ile özel servis ürünleri bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak özel vip araçları bulunmaktadır. Daha özel yolculuk yapmak isteyen müşterilere en son model vip araçlar ve özel servis personelleri ile konforlu yapmalarını sağlamaktadırlar. Transfer işlemleri sadece hava alanından otele, hava alanından gidilecek adrese değil aynı zamanda otelden hava alanına veya bulunulan yerden hava alanına şeklinde de gerçekleşmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus nereden nereye gidecekseniz bu bilgileri doğru ve eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yolculuk sırasında kaç kişi olacağınızı belirtmeniz diğer önemli bir ayrıntıdır.

Bizler Antalya tavsiye edilen firmalar arasından birinci sıradayız. Bunun en büyük destekçisi sizlersiniz. Sizlerin bizlere verdiğimiz hizmet kalitesini  değerlendirmesi ve objektif olarak ölçümlemesi sonucunda bu noktaya ulaşmış durumdayız. Özellikle uçuş saatleri ve bizlere ulaşım saatlerinizi verdiğiniz sürece her daim bir planlı organizasyonun ile hareket etmekteyiz. Bu şekilde zamanı en iyi kullanarak hem sizlerin hemde bizlerin zaman tasarrufu etmesini sağlıyoruz.

Havalimanı Manavgat Transfer

Yerli ve yabancı turistlerin sıkca ziyaret ettiği gözde mekanlarından biri olan Manavgat içinden Antalya havalimanı Manavgat transferhizmeti sağlıyoruz. Sadece Manavgat değil akdenizin her noktasına transfer sağlıyoruz. Böylelikle Akdeniz bölgesine gelen her ziyaretçi burada her noktayı keşfederek zamanın tadını çıkartıyor.

Çünkü yolculuk yapacağınız araç kişi sayısına göre ayarlanmaktadır. Antalya manavgat işlemlerini gerçekleştirirken yolcularının rahatlığından ve konforundan ödün vermeden hizmet vermektedir. Transfer işlemlerinin yapılmasındaki en büyük etken hava alanına gelenlerin gidecekleri yere tam zamanında ve fazla zaman harcamadan, zorluk çekmeden ulaşım sağlayabilmeleri için yapılmaktadır. Hava alanından gidilecek yere ulaşım sağlamada taksi tercih edilmesi yolculuk yapacak kişi için daha fazla fiyatlara mal olmaktadır. Diğer bir seçenek olan otobüs tercih edildiğinde ise bu yolculuk çanta taşıma, otobüs saatini bekleme, gidilecek yere tam olarak gitmemesi halinde tekrar başka otobüse binilmeye ihtiyaç olması gibi zor ve yorucu işlemler olmaktadır. Fakat Antalya transfer yolunu seçen müşteriler bütün bu zahmetten kurtulurken tatillerine rahat ve konforlu bir başlangıç yaparak Antalya’nın tadını çıkarırlar.

Havalimanı Side Transfer

Merkezden Side tarafına gitmey yada Side merkezden, Antalya Havalimanı Side Transfer hizmeti almak isterseniz de bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Antalya ilçeleri ve Akdeniz bölgesinde her şehre ve ilçeye tranfer işlemini kabul ediyoruz. Sadece Havalimanı ve şehirmerkezi arasında değil. yakın şehirlereden hatta diğer illerin havalimanlarından Antalya merkeze ve diğr bölgelere taranfer kabul ediyoruz. Manavgat transferinden sonra en çok transfer isteyen yerler arasından Side yer alıyor.

Bunun başlıca sebebi turistlerin kültürel turlara daha yatkın olarak tercihde bulunmasında kaynaklanıyor. Tatil ve oteller cenneti olan Antalya Transfer hizmeti her gün gün içinden birden fazla yapabiliyoruz. Gerek binek Mercedes S Class gerekse Mercedes E class son model lux araçlarla olsun gerekse Mercedes Sprinter ve Mercedes Vito model araçlarımızla hem bireysel transferlere hemde ekipçe yapılan iş toplantıları gibi organizasyonlara sınırsız sayıda hizmet veriyoruz.

Havalimanı Belek Transfer

Havaalanından direkt otele – tatil rahat geçsin!
Türk Rivierası, Almanlar için en popüler tatil yerlerinden biridir – ve haklı olarak. Sadece Türk misafirperverliği tatilinizi Türk toprağı üzerinde geçirmek için iyi bir nedense, ülke aynı zamanda doğal göz alıcı çayırlar, kilometrelerce kumlu plajlar ve mutfak lezzetleri sunar.

Antalya Havalimanı Transfer Fiyatları

En güncel ve en düşük Antalya Havaalanı Transfer Fiyat almak için lütfen bizi arayın. Transfer ücreti dönemsel ve bölgesel olarak kesinlikle farklılık gösterecektir. Lütfen detaylı olarak bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yetkili personellerimiz indirim ve dönemsel fiyatlar hakkından  sizler bilgilendirecektir.

Seyahat edenlerin çoğu için Türk Rivierası’nda tatil Antalya varışla başlar – ulusal dilde buna Antalya Havalimani denir. Tabii ki, Antalya Havaalanı gezinin varış yeri değildir. Aksine; Antalya ve çevresinde istenen otele en kısa sürede ulaşılmalıdır. Şimdi, Türkiye’de rezervasyonu veya tur operatörü hiçbir eğer servis otobüsü transferiteklifler, farklı seçenekleriniz var. Örneğin, bir halk otobüsü arayabilir veya taksiye binebilirsiniz. Kalabalık bir otobüsü aramak için stresli bir arama yapmak ya da pahalı bir taksi yolculuğu yapmak istemeyen tatilciler tatil oteli için kesinlikle Antalya’daki holidaytransfers.de transfer teklifine bakmalılar. Burada, havaalanından tatil evinize ve / veya geri dönmenize alternatif Antalya transferleri için sayısız seçenek sunulacak. Kemer’e (örneğin Çamyuva, Tekirova, Çıralı), Side ve Manavgat’a (diğerlerinin yanı sıra Kızılot, Çolaklı, Evrenseki, Gündoğdu), Belek’e (örneğin Boğazkent) ya da belki Alanya ilçesine gitmeniz farketmez.(örneğin, Okurcalar, Avsallar, İncekum, Mahmutlar). Otel transferiniz için uzmanlar, karmaşık ve güvenilir bir hizmet anlamına gelir – ve en iyi yanı, sunulan transferlerin de uygun şartlarda mevcut olmasıdır.

Ege Denizi’nde ucuz bir havalimanı transferi mi arıyorsunuz? Ardından hedef bölge Bodrum , Dalaman ve İzmir için tekliflerimize göz atın !
Ayrıca iki kıtadaki tek şehir olan İstanbul’da doğru transfer hizmetini bulacaksınız.

Belek havalimanı transferi

Terminalin çıkışında valiz konusunun hemen ardından Belek havalimanı transferi isim etiketiyle geliyor, sonra doğrudan otele gidiyor. Sadece 35 dakika içinde bizimle bizimle iletişime geçeceksiniz. Dönüş uçuşunuzda kalkıştan 2,5 saat önce sizi memnuniyetle alacağız. Euron Transfer güvenli ve rekabetçi fiyatlar sunar, bir Alman firması olarak saygınlık sunuyoruz. Online rezervasyon yapın ve sonra sürücüyü Euro ile ödeyin. Almanya’da ve ayrıca Türkiye’de sizin için ücretsiz bir Alman müşteri hizmeti mevcuttur. Daha fazlası burada bulunabilir .

Antalya  Belek Oteller

Gönderen Antalya Havaalanı AYT deplasmanda 35 dakika içinde bizim özel transferi ile Belek’te. Belek ve Boğazkent’teki tüm otel ve tatil yerlerine gidiyoruz. Özel transfer hizmetimiz Belek’teki gezginler arasında çok popüler. Belek, en iyi oteller ve tatil köyleri sunmaktadır ve birçok 5 yıldızlı otel ile uzun kumlu plajları için bilinir. Belek’te ayrıca en iyi golf sahalarında profesyonel golf oynayabilirsiniz. Bununla birlikte, tatilinizi başarılı kılmak için Belek Havaalanı Transferini otelinize ve havaalanına önceden planlamanız önemlidir. Belek size birçok avantaj sunar. Havaalanına kısa mesafe, otelde çok daha hızlı olmanızı sağlar.

Belek Otel Transfer

Özel Antalya Havaalanı için Belek otel transferi yaptığı otele iyi alternatiftir almak için rahat ve hızlı etmektir. Yeni minibüslerimizde tatilinize daha konforlu bir şekilde başlamanız mümkün. Havalimanından Belek’teki otellere ve Port Akdeniz kruvaziyer limanlarından otel transferleri sunuyoruz. Bizimle en ucuz Belek havaalanı transfer fırsatlarını bulacaksınız.

  • Otele kısa yolculuk süreleri
  • Aile için uygun oteller ve tatil köyleri
  • Belek havaalanı transferi
Online Rezervasyon Belek Otel Transferleri

Belek Airport Shuttle’ınızı özel bir servis olarak çevrimiçi olarak ayırtın ve seyahat belgelerinizi 25 dakika içinde e-posta ile alın. Ödeme daha sonra sürücüye euro olarak yapılacaktır. Minibüslerimiz 7 kişiye kadar (Mini VW Van), 12’ye kadar koltuk (VW Crafter Van) ve 22’ye kadar koltuk (Mini Otobüs) için sadece VW ve Mercedes marka araçlara sahiptir. Antalya Havaalanından Belek’te Otele transferini 2 kişilik 32,00 € ‘dan başlatabilirsiniz. Belek transfer fiyatları altında fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz . Ücretsiz çocuk koltukları, yükseltici koltuklar veya Maxi Cosi gibi küçük çocuklarla seyahat eden müşteriler için ücretsiz olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hangi avantajları sunuyoruz?

Belek transferinden sonra Antalya havalimanını kullanmanın birçok nedeni vardır; organizatör otobüsü, taksi veya diğer sürüşler için bir kez beklenir. Sonuç olarak, genellikle otelinize 1-2 saat önce varırsınız. Çocuklarla seyahat eden Antalya tatilcileri için bir diğer önemli avantaj: Organizatör otobüslerinin aksine, ücretsiz çocuk koltukları sunuyoruz . Ayrıca, yerel taksilerle kıyaslandığında çok daha ucuz.

Belek Havaalanı Transfer Hizmeti’ni 2 kişi güvenli bir şekilde Belek’e sorunuz € karşılığında getirirken , bu ücret sorunuz Euro’dur. Ek olarak, Antalya’da elbette ki sizin için Almanca konuşan bir müşteri hizmetine sahibiz, örneğin talepleri istediği zaman değiştirebilir (elbette ücretsiz).

Bizimle rezervasyon yaptırmanın avantajları

 • Sadece şoföre binebilir, ön ödeme riski yoktur
 • 7 gün 24 saat
 • Düşük fiyatlar, ücretsiz rezervasyon
 • Otele doğrudan sürüş mesafesinde duraklar yok
 • Gizli maliyet yok
 • Konforlu, konforlu ve güvenli bir yolculuk garantilidir
 • VW ve Mercedes markasının tamamen klimalı araçları
 • Uçuşunuz ertelenirse, ekstra ücret ödemeden sizi bekleyeceğiz
 • Her araca varış ve ayrılış saatlerinin çevrimiçi güncellemeleri
 • Kaza sigortası
 • Belek havaalanı transferi

Belek Havaalanı Servisi’ne nasıl rezervasyon yapabilirim?

Antalya Havalimanı Belek Transfer Hizmetimizi çevrimiçi olarak aşağıdaki linke tıklayarak Belek Transfer Rezervasyonu yapabilir veya +90 532 268 16 97 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Belek, Boğazkent veya Aksu olsun. Seyir, liman veya VIP transferi olsun. Amacımız yumuşak bir transfer sağlamak ve böylece tatilinize güzel bir başlangıç ​​yapmanızı sağlamaktır. Kişisel dilek ve isteklerinize büyük önem veriyoruz. Öyleyse, Türk Rivierası’ndaki tatiliniz aleyhte bir şey değil.

Arayın