Antalya Havalimanı Göcek Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Göcek Transfer
Antalya Havalimanı Göcek Transfer

Göcek’e en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı olsa da aktarmalı yolculuk olması sebebiyle yurtiçi ve yurtdışından uçak seyahatinde en kısa yol Antalya Havalimanıdır. Buraya inen yolcular Göcek’e gitmek için farklı transfer seçeneklerine sahiptir.

Antalya Havalimanı Göcek transfer seçeneği arasında havaalanından Antalya’nın otobüs terminaline taksi, havalimanı servisleri ya da özel transfer firmalarını kullanarak şehirlerarası otobüs biletiyle Göcek’e gitmektir.

Diğeri ise özel araç kullanmaktır. Göcek’e en konforlu ve keyifli olan seçenekse transfer hizmeti firmalardan VIP araç kiralamaktır. Özel transfer hizmeti almak gidilecek yolu ve mola verme noktalarını kendinizin belirlemesini sağlayacaktır.

Antalya Havalimanından Göcek’e Transfer Yolları

Antalya havalimanı Göcek transfer yolları arasında en kısa olanı kullanıldığında 229 km ve normal koşullarda 3 saat 6 dakika sürecektir. Antalya havalimanı çıkışından Göcek’e giderken en kısa yol şöyledir; Antalya şehir merkezi, Kepez (Burdur Yolu istikameti), Korkuteli (Bölge trafik kavşağından sola), Söğüt, Zorlar, Fethiye ve Göcek şeklinde iç kesimden yapılan yolculuktur.

Özel transfer hizmeti kullanarak seyahat yaparken daha manzaralı bir yol seçeneği de havalimanından merkeze ve Kemer istikametine, Finike, Kaş, Gelemiş, Zorlar, Fethiye üzerinden Göcek’e gitmektir. Sahil yolu üzerinden gitmek hem eğlenceli hem de birçok tatil beldesi ve doğal alanları görmek isteyenler için bulunmaz bir fırsattır.

Göcek’de Gezilecek Yerler

Göcek ülkemizde en güzel yatların bulunduğu marinalardan birine sahiptir. Türkiye’de mavi yolculuğun en gözde hareket noktalarından birisi de Göcek’tir. Antalya Havalimanı Göcek transfer hizmetleriyle Göcek merkeze veya konaklamak istediğiniz adrese kadar keyifli bir seyahat yapabilirsiniz.

Göcek’te gezilip görülmesi gereken yerler arasında;

  • Marina
  • Kral Mezarları
  • Göcek Adası
  • İnlice Plajı
  • Bedri Rahmi Koyu
  • Domuz Adası
  • Tersane Adası

Göcek merkezinde uzun bir kordon bulunuyor ve bu kordon üzerinde plaj, gezi teknesi limanı, kafeler ve restoranlar yer almaktadır. Göcek birçok popüler tatil beldesine yakındır. Bu tatil beldeleri arasında Fethiye, Dalaman, Sarıgerme, Ortaca, Dalyan ve Köyceğiz gibi yerler bulunmaktadır.

Göcek’de Yapılacak Aktiviteler

Göcek’e gidenlerin kesinlikle yapması gereken ilk aktivite günübirlik tekne turlarına katılarak 12 Adayı görmektir. Tekne turunda Yassıca adaları, Kaşık adası, Domuz adası, Tersane adası, Delikli, Kızıl ada ve Şövalye adası gibi irili ufaklı birbirinden güzel adaları gezebilirsiniz.

Göcek’te konaklama veya gezme sürecinde rehberli hizmet veren özel transfer hizmetlerini kullanmak birçok aktiviteyi yapmak açısından gereklidir. Göcek merkezine yakın insana huzur veren birçok koy ve plaj bulunmaktadır.

Bunlar arasında İnlice Plajı, Osmanağa Koyu, Ayten Koyu, Göcek Adası, Günlüklü Plajı, Yavansu Koyu gibi yerler bulunmaktadır. Bu alanlarda yüzme, dalış, su eğlenceleri ve su sporları yapmak isteyenler için farklı seçenekler bulunmaktadır. Göcek’te tenis oynamayı sevenler için tenis kulübü bulunmaktadır.

Göcek’te Eğlence Etkinlikleri

Göcek özel yat ve tekne kiralayarak eğlenceli vakit geçirmek için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. Su eğlencelerini sevenler için her türlü etkinlik bulunmaktadır. Göcek’ten hareketli mavi tur organizasyonlarına katılarak muhteşem bir tura çıkabilirsiniz. Özel transfer hizmetleri ile Fethiye, Dalaman, Köyceğiz, Dalyan gibi beldelerde bulunan eğlence mekanlarına giderek farklı bir deneyim yaşamak mümkün.

Antalya Havalimanı Ölüdeniz TransferAntalya Havalimanına Yakın Oteller

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın