Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer
Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer

Antalya Havaalanı Boğazkent Transfer

Boğazkent, Akdeniz kıyısında Antalya Havalimanına 48 kilometre uzakta, Antalya havalimanı Boğazkent transfer Serik şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta bulunan tatilcilerin gözdesi olan bir yerdir. Boğazkent içeriğinde bulunan 207 çeşit kuş türü ile de adını kuş cennet olarak duyurmuştur.

Deniz suyunun kış ayların da bile 15 derecenin altına düşmediği, doğası ve tarihi ile büyüleyici koylara sahip ilçeye her yıl yerli yabancı binlerce turist tatilci gelmektedir.

Boğazkent’e gelmek yaz tatili eşsiz doğasını fotoğraflamak istediğinizde Antalya havalimanı Boğazkent transfer ilgili gideceğiniz konuma kadar ulaşımlarınızda firmamız son model araçları ile hizmet sunmaktadır. Hem siz hem de misafirlerinizin rahat etmesi için ilgili tüm imkanlarımız mevcuttur. Araçlarımızı kullanana personellerimiz, bölge hakkında yeterli bilgiye sahip ve gerekli eğitim ile çalışmaktadır.

Boğazkent’e Ulaşım

Ulaşım olarak Antalya Boğazkent’e hava yolu ve karayolu genelde kullanılmaktadır. Özellikle büyük şehirlerimizden gelen misafirler hava yolu ile gelmeyi tercih etmektedir. Antalya Havalimanı Boğazkent transfer mesafe düşünüldüğünde valizleriniz ile toplu taşıma elbette zor olacaktır. Bu nedenle rahat ve konforlu araçlarımız ile sizlere konforlu rahat bir yolculuk sunuyoruz. İhtiyacınız olan her an Boğazkent transfer ihtiyacınızda bir telefon uzaklığındayız.

Firmamız turizm sektöründe tecrübeli ve donanımlı Rusça ve İngilizce bilen personelleri hizmet vermektedir. Antalya havalimanı Boğazkent transfer ihtiyacınızda 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz. Antalya ile Boğazkent arasındaki ulaşım sağlamada özel araçlarımız ve ekonomik koşullar sunmaktayız. Havalimanı ile Boğazkent arasında yaklaşık olarak 45 dakikalık bir yol bulunmaktadır. Yol boyu talebiniz halinde bölge hakkında bilgileri şoförümüzden alabilirsiniz. Nereler gezilebilir? Nerede yenebilir gibi bölgeye has özellikler konusunda tüm personelimiz ilgili donanıma sahiptir.

Antalya’nın Belek ilçesine bağlı bulunan Boğazkent, dünyada kuş cenneti olarak bilinmektedir. Toplamda 207 çeşit farklı kuş çeşidi bulunan bu cennet köşesine özellikle Avrupalı turistler yoğun ilgi göstermektedir. Kuşlar genellikle yaz ve kış aylarına üreme için bu bölgeyi tercih etmektedir. Gökyüzü kuşların göçleri esnasında bir şölene dönüşmektedir. Boğazkent, aynı zamanda Caretta Caretta’ların da yumurtalarını bıraktığı 17 bölgeden biridir.

Turizm adına sayılı güzellikteki kıyılarımıza sahip olan Boğazkent doğasının korunması nedeni ile mavi bayrak sahibidir. Nefis doğasına eşlik eden harika kumsalı ile deniz, kum güneş tatili tercih edenler için ideal 7/24 transfer bir yerdir.

Boğazkent’te Görülmesi Gereken Yerler

Boğazkent doğası yanı sıra birçok tarihi kalıntı ve eser ile turistlerin dikkatini çekmektedir. Yerli ve yabancı birçok turist için eşsiz bir deniz tatili yanı sıra tarihi açıdan da görülmesi gereken yerler;

  • Aspendos Tiyatrosu; 1500 kişilik seyirci kapasitesine sahip olan Aspendos Tiyatrosu antik dönemler için düşüldüğünde dev bir yapıttır. 2000 yılı aşkın süredir var olan tiyatro son derece iyi korunmuş bir tarihi eserdir. Günümüzde halen gezilebilen ve kullanılabilen az sayıdaki antik tiyatrodan biridir.
  • Perge Antik Kenti: Hellenistik döneme ait olduğu belirlenen Perge Antik Kenti’ne mozaiklerle kaplı yol takip edilerek ulaşılır. Tarihte Pamfilya’nın başkenti olması nedeni ile önemli bir konuma sahiptir. Aynı zamanda içinde antik hamamlar, akropolis ve şehir meydanı bulunmaktadır.

Boğazkent hem deniz tatili hem de tarih tatili açısından tercih edilmelidir.

Antalya Havalimanı Çolaklı TransferAntalya Havalimanı Lykia World Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın