Antalya Havalimanı Evrenseki Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Evrenseki Transfer
Antalya Havalimanı Evrenseki Transfer

Antalya Havaalanı Evrenseki Transfer

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan Evrenseki, Antalya Havalimanı Evrenseki transfer çok sayıda turistin her yıl geldiği çok önemli bir turizm beldesidir. Doğal güzellikleri yanında tesisleşme ve konaklama alanında sahip olduğu avantajları ile de Evrenseki, konuklarını kusursuz ağırlar. Bu önemli turizm beldesine, ulaşım noktasında ise en çok avantajı bulunan ulaşım seçeneği firmamızın sunduğu Antalya Havalimanı Evrenseki transfer hizmetleridir.

Kolay ve Ekonomik Ulaşım

Sağladığı kolaylıklar yanında, son derece hızlı ulaşıma imkan veren, hava yolu ile ulaşım sonucu Türkiye’nin turizm kenti Antalya’ya gelindiğinde, Evrenseki beldesinde konaklayacağınız otel ya da tesise, firmamız Antalya Havalimanı Evrenseki transfer imkanı ile ulaşabilirsiniz.

Bu şekilde;

  • İstediğiniz türden bir araçla ulaşım,
  • Havalimanında bekleme, ulaşım yolunda araç değiştirme gibi sıkıntılar yaşamadan kolay ve zahmetsiz ulaşım,
  • Ekonomik bakımdan da çok daha uygun ulaşım

Tarzı çok sayıda avantajla Evrenseki’ye gidebilirsiniz. Konforlu ulaşım imkanlarına ulaşacağımız firmamızın sunduğu bu olanaklarla en hızlı şekilde hedeflediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Turizm Cenneti Antalya

Antalya, çevresinde bulunan turizm belde ve yöreleri kadar şehir merkezinin cazipliği ile de çok ilgi çeker. Rengarenk bir yapıya ve mükemmel bir atmosfere sahip olan Kaleiçi gelen ziyaretçilerini tarihi dokusu içinde ağırlarken, burada birbirinden leziz yemekleri de tadabilirsiniz. Tarihi evlerden konaklara kadar görülecek çok güzel yerler eski şehir de denilen Kaleiçi’nde bulunur.

Köprülü Kanyon ve Olympos Antik Kenti

Antalya’da gezilecek çok sayıda yer ve mekan bulunur. Bunların içinde raftingde dahil çok sayıda doğa sporunu yapabileceğiniz Köprülü Kanyon ve doğa harikası niteliğinde bulunan Olympos Antik Kenti de mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunur.

Elde Edilen Avantajlar

Bu mükemmel şehir merkezi Antalya’dan, tatil düşkünlerinin gözdesi Evrenseki’ye ulaşım gerçekleştirmek istediğinizde havalimanında sizleri karşılayan transfer ekiplerimiz ve deneyimli sürücülerimizle verdiğimiz hizmetler kapsamında;

  • Geniş araç filosu içinde üst model araçlarla,
  • Koltuk sigortalı transferlerle,
  • Esnek rezervasyon imkanlarımızla

Sizlere Antalya Havalimanı Evrenseki transfer hizmetlerini noksansız ve mükemmel bir kalite ile sunuyor ve sizlerin hızla, rahat şekilde ulaşımınızı gerçekleştiriyoruz.

Evrenseki’ye Ulaşım

Side Apollon Tapınağına ev sahipliği yapan Evrenseki’ye hava yolu ile ulaşım için önce Antalya Havalimanı’na gelinir. Buradan da karayolu ile beldeye ulaşım sağlanabilir.

Evrenseki Gezilecek Yerler

Doğal güzelliğiyle ziyaretçilerini kendine hayran bırakan Evrenseki, temiz plajları ve masmavi denizi ile de turistleri cezbeder. Evrenseki’de bulunan Side Apollon Tapınağı ise harika bir yapıttır. Mükemmel manzarası ile bu tapınak yanında görkemli surları ile Side Antik kenti ve 17 bin kişiyi ağırlayabilen Side Antik Tiyatro’da bu beldede bulunan önemli noktalardır.

Yörük kültürünün hakim olduğu Evrenseki’de, bu yaşam tarzı hakkında bilgilerde bulabilirsiniz. Antalya vip transfer Doğa aktivitelerinden su sporlarına kadar çok sayıda imkan bulunan bu belde de alışveriş imkanları da yoğundur. Altından hediyelik eşyalara, halıdan tekstile kadar geniş yelpazede ürünü uygun fiyatlarla almanız mümkündür.

Dönüş Yolunuzda da Rahatlık

Bu güzel belde de tatilinizi sonlandırdığınızda, Antalya Havalimanına dönüş yolunda da aynı avantajlarla sunduğumuz transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hızlı ve konforlu ulaşım şartları altında tatilinize daha çok vakit ayırabilir ve ulaşım konularını ise düşünmek zorunda kalmazsınız.

Antalya Havalimanı Kumköy TransferAntalya Havalimanı Lara Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın