Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Fethiye Transfer
Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Yurt içinden veya yurt dışından Antalya Havalimanına inen yolcuların buradan Fethiye’ye ulaşmalarını sağlayan farklı transfer seçenekleri bulunmaktadır. Antalya Havalimanı Fethiye transfer olanakları arasında havalimanından Antalya otobüs terminaline taksi, havaalanı servisi veya özel transfer firmaları tercih edilerek, şehirlerarası otobüs firmalarından bilet almak suretiyle Fethiye’ye ulaşmaktır.

Diğer seçenek özel araçlarla Antalya Havalimanından Fethiye’ye seyahat etmektir. Başka bir seçenek ise en konforlu ve aynı zamanda keyifli olan transfer hizmeti veren firmaların VIP araçlarını tercih etmektir.

VIP araçlarda rehberlik yapan ve taleplerinize öncelik veren sürücü kadroları bulunmaktadır. Antalya havalimanından Fethiye’ye ulaşmak için kullanılacak yol seçeneklerinde sahil şeridi ve iç yolları kullanmak VIP araç kiralayanlara bırakılmaktadır.

Antalya Havalimanından Fethiye’ye Gidilecek Yollar

Antalya havalimanı Fethiye transfer en kısa yollar dikkate alındığında 204 km ve seyahat süresi de yaklaşık 2 saat 48 dk. sürmektedir.

Antalya havalimanından Fethiye’ye ulaşmak için en kısa yol güzergâhı havalimanından şehir merkezi istikametine gelerek Kepez, Korkuteli, Söğüt, Zorlar ve Fethiye olan karasal bölgeden yapılan ulaşım hattıdır. Diğer karayolu ulaşım güzergâhı ise biraz uzun fakat sahil boyunca eşsiz bir güzelliğe sahip olan havalimanı, Antalya merkez, Kemer, Kumluca, Kaş, Kumluova, Zorlar ve Fethiye olan seçenektir.

Özel transfer seçeneğini kullanarak sahil yolu üzerinde istediğiniz yerlerde manzaranın tadını çıkartmak için mola verme olanağı bulunmaktadır.

Fethiye’de Gezilmesi Gereken Yerler

Fethiye yerleşim olarak koy etrafında bulunmaktadır. Antalya Havalimanı Fethiye transfer seçeneklerinden özel VIP transfer hizmeti alarak gelmek isteyenler Fethiye’de istedikleri noktaya kadar keyifli bir yolculuk yaparak ulaşmaktadır.

Fethiye’ye gelenlerin kesinlikle gezip görmesi gereken yerler arasında;

 • Kelebekler Vadisi
 • Ölüdeniz
 • Kabak Koyu
 • Tlos Ören Yeri
 • Amitas Kaya Mezarları
 • Çalış Plajı
 • Telmessos Antik Kenti
 • Katrancı Koyu
 • Babadağ
 • Saklıkent
 • Kayaköy

 

Fethiye o kadar çok gezilip görülecek yere sahip ki 2-3 günde her yerini gezmenin imkanı yoktur. Fethiye’de bulunan birbirinden güzel koyları ve plajları gezmek için bile en az 3-5 gün gerekmektedir. Fethiye merkezine 15 km. mesafede bulunan Katrancı Koyu’nda Devlete ait herkesin kullanabileceği kamp alanı bulunmaktadır. Katrancı Koyu’na günübirlik giriş yapma olanağı da bulunuyor.

Fethiye’de Yapılacak Aktiviteler

Fethiye eşsiz doğal ve tarihi zenginliği yanında her insanın severek yapabileceği birçok aktivite olanağına sahiptir. Fethiye’nin Ölüdeniz beldesinde bulunan Babadağ adrenalin tutkunları için en güzel aktivite noktasıdır. Babadağ üzerinden yamaç paraşütü ile deniz kenarına heyecan dolu bir iniş yapabilirsiniz.

Deniz tutkunları yüzme, dalış ve su sporlarının her türünü yapma olanağına sahiptir. Balık tutmayı sevenler için özel balık turları bulunmaktadır. Deneyimli kaptanlar eşliğinde balık tutmak garanti altındadır. Fethiye Limanı’ndan 12 ada turlarına katılarak muhteşem eğlenceli bir gün geçirmek mümkün.

Bununla birlikte Fethiye’de bulunan birbirinden güzel koylarda ve plajlarda deniz, kum ve güneşin doyasıya tadını çıkarmak isteyenlerin özel transfer hizmetlerini kullanması gerekir.

Çünkü o kadar çok doğal koy ve plaj var ki hepsini görmek için vasıta bulmak gerekiyor. Fethiye’de bulunan koylardan bazıları Günlük Koyu, Cennet Koyu, Katrancı Koyu, Saklıkent Koyu ve ismi olamayan birçok irili ufaklı koylar bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı Bodrum TransferAntalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın