Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer
Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer

İnsanların tatil yapmak amacıyla Antalya yöresine geldiklerinde Antalya havalimanı kızılağaç transfer  araç aramak zorunda kalmalarının önüne geçmek amacıyla tam donanımlı araçlarımızla transfer hizmeti veriyorlar. Antalya’nın pek çok yerine transfer hizmeti veren firmalar yaygın bir şekilde Antalya havalimanı kızılağaç transfer hizmetini gerçekleştiriyorlar. Antalya havalimanında iniş yapan kişilerin 90 km uzaklıkta bulunan Kızılağıaç tatil yöresine geçişlerini kolaylaştırmayı amaçlıyorlar. Rezervasyon yaptıran müşterilerini bekletmeden uçaktan iniş saatlerine uygun olacak şekilde havalimanından alarak transferlerini yapıyorlar.

Gruplar İçin Transfer Hizmeti

Transfer şirketleri Antalya havalimanı kızılağaç transfer hizmetini bireysel kişiler için yaparken aynı zamanda gruplar içinde verebiliyorlar. Bunun için hizmetten faydalanacak kişilerin kişi sayısını görüşmeler ya da rezervasyon sırasında belirtmesi gerekiyor. Bireysel ya da grup transferlerinde firmalar konforlu ve tam donanımlı araçları kullanıyorlar.

Firmaların yaygın olarak kullandıkları transfer araçlarından bazıları şunlardır;

  • Mercedes Vito
  • Renault Symbol
  • Mercedes C
  • Volkswagen Jetta
  • Volkswagen Crafter
  • Renault Fluence
  • Mercedes Sprinter

Bu araçları kişilerin sayısına göre ayarlayarak alınacakları adrese uzman şoförlerle gönderiyorlar. Örneğin Renault Fluence araçlar 1-3 kişilik grupların taşınmasında kullanılırken Volkswagen Crafter gibi araçlar 13 kişilik gruplar için kullanılıyor. Daha çok kişi sayısına ait gruplarda ise midibüs ya da minibüs araçlar kullanılabiliyor.

Böylece Kızılağaç’a gidecek kişiler 1 saatten fazla sürecek yolculuklarında kaliteli araçlarla transfer ediliyorlar. Firmalara göre değişiklik gösteren araç modelleriyle kişiler konforlu bir yolculuk geçirebiliyorlar. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin Antalya transfer şirketleri arasında iyi bir araştırma yaparak en iyi hizmeti veren firmayı seçmeleri gerekiyor.

Kızılağaç Transfer Fiyatları

Kişiler Antalya havalimanından Kızılağaç’a gitmek istediklerinde transfer firmalarını kullanabiliyorlar. Firmaların geneli kişileri konforlu bir yolculuk sağlarken verdikleri hizmete karşılık talep ettikleri fiyatlar birbirinden farklı olabiliyor. Bunda da firmaların transfer amacıyla kullandıkları araçlar, verdikleri hizmetler ve şirket politikaları etkili oluyor. Ancak kişiler Kızılağaç’a transfer hizmetinden yararlanmak amacıyla erken rezervasyon yaptıklarında firmaların kampanyalarından yararlanarak normal şartlardan daha düşük fiyatlarla hizmet alma şansı elde ediyorlar.

Kızılağaç Neresidir?

Kızılağaç turizm şehri Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir mahalledir. Tarihi geçmişi eski olan Kızılağaç günümüzde tatil için tercih edilen yerler arasında ilk sırayı alıyor. Bu mahalle Manavgat’a olan yakınlığı ve temiz plajları sayesinde tercih ediliyor. Tatillerini bu güzel ve şirin yerde geçirmek isteyenler bölgede bulunan otelleri tercih ederek tatil yapabiliyor.

Tatil için Kızılağaç’ı tercih eden kişiler Antalya transfer havalimanında indiklerinde taksi veya dolmuş arayarak vakit kaybetmek yerine önceden ayarladıkları Antalya havalimanı kızılağaç transfer hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Araçlara binerek 1 saat sonunda otellerine gelerek tatillerine başlayabiliyorlar.

Kızılağaç’ta Nereler Gezilir?

Yaz tatili yapmak amacıyla Antalya’nın Kızılağaç mahallesini tercih eden kişiler tatil yanı sıra çeşitli aktivitelere de katılabiliyorlar. Burayı tercih eden kişiler Lkya Park alışveriş merkezinde buz pateni yapabiliyorlar. Bunun dışında alışveriş yaparak eğlenceli vakit geçirebiliyorlar. Ayrıca Manavgat’a yakın olan Kızılağaç’taki otellerinden ayrılarak çevrede bulunan tarihi ve doğal güzellikleri gezebiliyorlar. Örneğin Manavgat Şelalesi’ni, Nymphaeum’u, Lybre Antik Kenti’ni, Apollon Tapınağı’nı, Tyche Tapınağı’nı, Side Antik Kentini ve Köprülü Kanyonu görebiliyorlar. Ayrıca rafting, kano ve tekne turu yapma imkanı bulabiliyorlar.

Antalya Havalimanı Kemer TransferAntalya Havalimanı Çıralı Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın