Antalya Havalimanı Adrasan Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Adrasan Transfer
Antalya Havalimanı Adrasan Transfer

Adrasan Antalya Kumluca ilçesine bağlı bir beldedir. Antalya havalimanına 95 km uzaklıktadır. En iyi tatil bölgelerinden birisidir ve 2 km sahili bulunmaktadır. Tatilini burada geçirmek isteyenler, yurtdışından uçak ile geldiklerinde, Antalya havalimanı Adrasan transfer seçeneklerini değerlendirerek ulaşımlarını sorunsuz olarak tamamlayabiliyorlar.

Tatil rezervasyonlarında, transfer rezervasyonları da önemlidir. Transfer firmaları, rezervasyon yapan misafirlerini havalimanında karşılıyor ve en az bir saat sürecek olan yolculuğun güvenli olarak yapılmasını sağlıyor. Misafirlerin geliş tarihinden en az bir gün önce rezervasyon yapmaları kendileri için avantaj olacaktır.

Adrasan’da Tatil

Adrasan, sahillerinin özelliğinden dolayı gelen misafirler tarafından ilginç bulunmaktadır. Doğal yapısı ile ilgi çekmektedir. Antalya havalimanı Adrasan transfer hizmetleri ile buraya ulaşanlar, üç farklı sahil yapısıyla karşılaşabilir. Adrasan sahilinin bir kısmı, taşlıdır ve denizde ani derinleşmeler oluşmaktadır. Bir kısmı kumluktur ve insanların rahatlıkla yürüyebildiği ve denize girebildiği yerdir. Diğer bölüm ise ince kumludur ve deniz uzun mesafe sığ konumdadır. İnsanlar denizin çok ileri kesimlerinde bile ayaklarını yere basabilirler. Bir doğa harikası olarak en iyi tatil yerlerinden birisidir.

Adrasan Transfer Hizmetleri

Antalya havalimanı Adrasan transfer hizmetlerinde, müşterilerin taleplerine göre farklı araç türleri ile hizmet verilmektedir. Misafirler, bütçelerine göre araç seçimi yapabiliyor ve hizmetlerden bireysel ya da paylaşımlı olarak faydalanabiliyorlar.

Transfer hizmetlerinin sunulduğu araç tipleri şunlardır;

  • Otomobil
  • Panelvan
  • Minibüs
  • Midibüs
  • Otobüs,

Transfer firmaları, tercih edilen araç türüne göre farklı fiyat seçenekleri sunuyorlar. Paylaşımlı transfer araçları daha ekonomiktir. Ücretler araçlara göre belirlendiği için grup olarak yapılacak yolculuk daha az ödeme yapmanızı sağlayacaktır. Erken rezervasyon yapanlar, hizmetlerini tek yön ya da çift yönlü olarak alabiliyorlar.

Adrasan’a Ulaşmak

Tatil için uçakla Antalya havalimanına iniş yapan bir misafir, havalimanından şehir merkezine farklı ulaşım araçları ile gelebilir. Antalya merkezden, Kumluca ilçesine ve oradan da Adrasan beldesine aktarma yaparak ulaşabilir. Bu yöntem hem yorucu hem de daha masraflı olacaktır.

Ayrıca bir saatlik yol için daha fazla zaman harcarsınız. Ancak transfer firmalarının hizmetleri ile havalimanından alınır ve en konforlu araçlarla, kısa sürede Adrasan’a güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tatil için bu bölgeye daha önce gelmiş olanlar, havalimanı ile otel ve otel ile havalimanı arasındaki tüm ulaşımları için transfer hizmetlerini tercih ediyorlar.

Vip Hizmetler

Transfer firmaları, müşterilerinin vip transfer hizmet taleplerini en iyi araçları ile karşılıyorlar. Yolcu sayısına göre araç seçenekleri vardır. 1 -3 yolcuya kadar vip transfer hizmetlerinde, Mercedes Vito araçlarını kullanıyorlar. Daha fazla yolcu sayısı için biraz daha büyük araçları öneriyorlar. Tüm araçları özel olarak tasalanmıştır ve yolcuların yolculuk esnasında rahat edebilecekleri konfora sahiptir. Araçlarda, kasko, trafik sigortası ve yolcu koltuk sigortası bulunmaktadır.

Güvenli Yolculuk

Antalya havalimanı ile oteliniz arasında yapacağınız yolculuklarda, deneyimli ve güler yüzlü sürücüler eşlik ediyor. Firmalar, misafirlerinin, en güvenli şekilde taşınmasını sağlarken, onlara en iyi konforu yaşatmaya ve kendilerini evlerinde gibi hissettirmeye çalışıyorlar. Tatil süresi içerisinde hiçbir aşamada zorluk yaşamak istemeyenler, transfer hizmetlerini tercih ediyorlar. Firmalar transfer hizmetlerini denetimli olarak verdiği için yolculara güven veriyorlar.

 

Antalya Havalimanı Burdur TransferAntalya Havalimanı Kumluca Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın