Antalya Havalimanı Beldibi Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Beldibi Transfer
Antalya Havalimanı Beldibi Transfer

Beldibi tatil beldesi Antalya Kemer yolunun 26. Kilometresinde bulunmaktadır. Antalya havalimanı Beldibi transfer Yeni yapılan oteller ile tatil bölgesi olmaya başlamış ve doğal güzellikleri keşfetmek isteyenler burayı tercih etmeye başlamıştır. Antalya havalimanı Beldibi transfer hizmetleri sayesinde gelen turistler hem yolculuk hem de tatillerinden memnun olmaktadır. Beldibi zengin bir tarihi dokuya sahiptir. Kazı çalışmaları sonucu, sığınaklar, mağaralar ve çeşitli yazıtlar bulunmuş ve ortaya çıkartılmıştır. Tatil için gelenlerin buraları gezmeleri ve görmeleri sağlanmaktadır.

Ulaşım Hizmetleri

Beldibi otelleri ile Antalya havalimanı arasındaki mesafe 60 km’dir. Tatil için gelen turistler, Antalya havalimanı Beldibi transfer hizmetleri ile ulaşım sorunlarını çözebilmektedir. Beldibi’nde çok sayıda otel vardır ve tüm otellere transfer hizmetleri verilmektedir. Yolcular rezervasyon yaparken, ücret ve yolcu sayısına göre araç seçimi yaparlar.

Transfer hizmet araçları kişi sayısına göre hazırlanmıştır;

  • 1 – 4 kişi
  • 5 – 6 kişi
  • 7 – 8 kişi,
  • 9 – 14 kişi

Kişi sayısına göre araç marka ve modelleri belirlenmiştir. Ulaşım hizmetleri fiyatları da araç türüne göre belirleniyor. Yolcu sayısı arttıkça, kişi başı transfer ücreti daha ucuza gelmektedir.

Güler Yüzlü Hizmetleri

Antalya havalimanı Beldibi transfer hizmetleri ile yolcu memnuniyeti sağlamak önemlidir. Firmalar, güler yüzlü, eğitimli, profesyonel sürücüleri ile hizmet vermektedir. Antalya ve çevresi ülkemizin turizm merkezi olduğu için dünyanın her yerinden gelen misafirlerin iyi karşılanması ve transfer hizmetlerinin eksiksiz zamanında verilmesi önemlidir. Hizmetlerde, güler yüzlü personelle birlikte, yeni, bakımlı ve konforlu araç çeşitleri de kullanılmaktadır. Önceden rezervasyon yaptığınızda, araç sürücüleri sizleri Antalya havalimanı çıkış kapısında karşılayacak ve eşyalarınızı araca taşımaya yardım edecektir.

Beldibi Tatili

Kemer yolu üzerinde bulunan Beldibi Antalya’nın önemli tatil merkezlerinden birisi olmuştur. Sahili, denizi, doğal yapısı ve tarihi kalıntıları ile gelen her turistin ilgisini çekmektedir. Bu özellikleri, her yıl turist sayısının artmasına neden olmaktadır. Transfer hizmetleri sunan firmalar, Beldibi otelleri ile havalimanı arasında ulaşım hizmeti vererek, insanlara tatillerinin her aşamasını keyifli geçirme fırsatları sunuyorlar. Antalya havalimanından Beldibi bölgesine gitmek isteyenler, transfer firması sitesinden birkaç dakika içerisinde rezervasyonunu hemen yapabilmektedir. Güvenli bir transfer hizmeti ve iyi bir otel huzurlu bir tatil geçirmeyi sağlayacaktır.

Güvenli Ulaşım

Beldibi tatil beldesi yeni yapılan otelleri ile birlikte sahil boyunca 100’den fazla tesis bulundurmaktadır. Otellerin yatak kapasiteleri oldukça geniştir ve daha çok Rus turistlerin bu bölgeyi tercih ettiği görülmektedir. Rusya’dan uçakla Antalya havalimanına gelen turistler, otellerine güvenli bir şekilde ulaşabilmek için önceden transfer rezervasyonları yaptırıyorlar. Rezervasyonlarını çift yönlü yaptırarak, dönüşlerinde de ulaşım sorunu yaşamak istemiyorlar. Hizmet memnuniyeti için transfer firmaları, güvenli ulaşım için tüm ayrıntılara önem veriyorlar.

Beldibi’ne Nasıl Gidilir?

Beldibi, Antalya’nın batı bölümünde ve havalimanına 60 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına gelen yolcular, Beldibi otellerine gidebilmek için havalimanından araç kiralamak ya da transfer hizmetlerinden faydalanmalıdır. Tatile çıkan hiç kimse ulaşım sorunu yaşamak ve saatlerce yollarda zaman geçirmek istemez. Antalya şoförlü araç kiralama havalimanı Beldibi arası transfer hizmeti veren çok sayıdaki firma hizmetleri için online rezervasyon yapılır ve ulaşımlar, zorluk çekmeden, gecikme olmadan güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

 

 

Antalya Havalimanı Türkler TransferAntalya Havalimanı Avsallar Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın