Antalya Havalimanı Türkler Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Türkler Transfer
Antalya Havalimanı Türkler Transfer

Alanya İlçesine 25 km uzaklıkta bulunan Antalya havalimanı Türkler transfer beldesi, Toros dağlarının eteklerinde ve Akdeniz sahilinde bulunmaktadır. Antalya havalimanı ile arasındaki mesafe 105 Km’dir. Huzurlu bir tatil için yeni ve modern konaklama tesisleri bulunmaktadır. Tatil için Alanya bölgesinin en popüler yeridir.

Bunun için her yıl binlerce turist gelmektedir. Tatilini en iyi şekilde geçirmek isteyenler, Antalya havalimanı Türkler transfer hizmetlerinden faydalanabilmek için otel rezervasyonlarından sonra transfer rezervasyonlarını da yaptırıyorlar. Türkler beldesi, dağ ve denizin doğal güzelliği ile tüm misafirlerini büyülemekte ve sakin bir tatil geçirmelerini sağlamaktadır. Sahilleri, mavi bayraklıdır ve her bütçeye uygun tatil seçenekleri sunmaktadır.

Transfer Hizmetleri

Antalya havalimanı Türkler transfer süresi yaklaşık 1 saat 40 dakika kadar sürmektedir. Transfer hizmetlerinde sorun yaşamamak için Antalya havalimanına gelmeden yani uçuş tarihinizden en az bir gün önce rezervasyon yaptırmanız avantajlı olacaktır. Önceden yapacağınız rezervasyonlarda, uçağınızın iniş saatine göre sizleri havalimanında karşılayacaklar.

Transfer hizmetlerinde sizlere sunulacak hizmetler şunlardır;

  • Havalimanında karşılama
  • Eşyaların araca taşınması
  • Yabancı yolcular için yolculuk boyunca tercümanlık
  • Sigortalı araçlar ile güvenli ve konforlu yolculuk
  • Güler yüzlü hizmet

Transfer hizmetleri talebinizi yaparken, bütçenize göre araç seçimi yapabiliyorsunuz. Firmalar, farklı araç seçeneklerini ve transfer ücretlerini ayrı ayrı sunuyor.

Türkler Otelleri Yolcu Transferi

Antalya havalimanı Türkler transfer bölgede bulunan tüm otellere yapılmaktadır. Sizleri havalimanında karşılayan elemanlar, belirtmiş olduğunuz Türkler beldesindeki otelinize kadar sizleri güvenli bir şekilde ulaştıracaktır. Transfer firması, web sitesinden, yolculuk boyunca alabileceğiniz hizmet türlerinin neler olduğunu görebilir ve bu hizmetleri talep edebilirsiniz. Seçeceğiniz transfer türüne göre alacağınız hizmetler ve ödeyeceğiniz ücretler değişecektir. Tatiliniz boyunca otelinizden farklı yerlere gitmek istediğinizde de günü birlik transfer hizmetlerinden ücret karşılığında faydalanabiliyorsunuz.

Transfer Araç Seçenekleri

Antalya havalimanından tatilinizi geçireceğiniz otele hızlı ve güvenli ulaşmak, huzurlu bir tatil için önemlidir. Bu nedenle, tatile çıkmadan önce tüm ulaşım seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Transfer hizmetleri veren firmalar ile görüşerek, araç türleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere, yolcu sayısına göre araç seçenekleri sunulacaktır. Araç seçenekleri arasında, otomobil, minivan, minibüs, otobüs gibi seçenekler gösterilecek ve transfer ücretlerine göre seçim yapmanız sağlanacaktır. İsteyen yolcular, vip araçları tercih ederek, daha konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirler.

Otelden Transfer

Tatil dönemi boyunca otelden gezmek için gitmek istediğiniz farklı yerlere yine transfer hizmetlerinden faydalanarak rahatlıkla gidebilirsiniz. Antalya transfer havalimanına dönüş için transfer rezervasyonu yaptırmamış olanlar, dönüş gününden önce tek yön olarak rezervasyonlarını hemen yaptırabiliyor. Tatilciler, tek yön ya da çift yön olarak rezervasyonlarını yaptırarak, belirlenen tarih ve saatte gecikme olmadan transfer hizmetlerinden faydalanabiliyor. Transfer araçları, belirlenen tarih ve saatte otel ya da havalimanı kapısında yolcularını bekliyor olacaktır.

Kesintisiz Hizmet

Antalya havalimanı ile Alanya Türkler tatil belgesi arası transfer hizmetleri haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak veriliyor. Uçak saatlerine göre rezervasyon yapabiliyor ve günün her saatinden transfer hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Transfer firmaları, yolcuları Havalimanı veya istedikleri başla yerlere güvenle taşıyor, yolcu memnuniyeti sağlayarak, her yıl daha fazla yerli ve yabancı turistin gelmesini sağlıyorlar.

 

 

Antalya Havalimanı Tekirova TransferAntalya Havalimanı Beldibi Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın