Antalya Havalimanı Bodrum Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Bodrum Transfer
Antalya Havalimanı Bodrum Transfer

Antalya Havalimanından Bodrum merkezine en kısa yollar tercih edildiğinde 430 km mesafe bulunmaktadır. Antalya Havalimanı Bodrum transfer süresi normal koşullarda 5 saat 20 dakika sürmektedir. Yurtdışından veya yurt içinden Antalya havalimanına iniş yapan yolcuların Bodrum’a transfer için kullanabilecekleri birkaç yol bulunmaktadır.

Transfer için kullanılabilecek seçeneklerden biri havalimanı servislerini kullanarak Antalya otogarına gitmek ve oradan Bodrum bileti alarak seyahat seçeneğidir. Diğer seçenekler dolmuş, taksi veya özel araçlarla aktarmalı olarak Bodrum’a ulaşmaktır.

Antalya havalimanından Bodrum’a gitmek için en konforlu ve keyifli diğer seçenek ise özel transfer firmalarının VIP araçlarını kullanmaktır. Özel transfer firması tercih etmek beğendiğiniz her noktada mola vererek seyahatin eğlenceli geçmesini sağlayacaktır.

Antalya Havalimanından Bodrum’a Seyahat Yolları

Antalya havalimanı Bodrum transfer güzergâhı için en çok kullanılan iki yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havalimanından şehir merkezine doğru ilerleyerek Korkuteli, Acıpayam, Muğla, Yatağan, Milas ve Bodrum şeklindedir.

Diğer yol seçeneği havalimanı şehir merkezi, Kemer, Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Fethiye, Göcek, Ortaca, Muğla, Milas ve Bodrum olarak 538 km süren sahil şeridi yoludur. Bu seçenekte yol biraz uzun olsa da eşsiz deniz ve doğa manzaraları bulunmaktadır. Transfer seçeneğinde bu yolun kullanılması eşsiz güzelliğe sahip koyları görme olanağı da sunmaktadır.

Bu yolu tercih edenlerin Fethiye çıkışından yaklaşık 15 km sonra solda kalan Katrancı Koyu’na seyir tepesinden izlemeleri gerekir. Katrancı Koyu’nda yeşil ve mavinin her tonunu görmek mümkündür.

Bodrum’da Gezilecek Yerler

Bodrum ülkemizde en gözde turizm ve eğlence merkezlerinden birisidir. Bodrum Türk ve Yunan kültürünün adeta harmanlanmış bir örneğidir. Antalya havalimanı Bodrum transfer esnasında görülen eşsiz doğal güzellikler Bodrum’da katlanarak çoğalmaktadır.

Bodrum’a gidenlerin kesinlikle gezmesi ve görmesi gereken yerler arasında;

 • Bodrum Kalesi
 • Sualtı Müzesi
 • Yel Değirmenleri
 • Gümüşlük
 • Tavşan Adası
 • Yalıkavak
 • Halikarnas mozolesi
 • Zeki Müren Sanat Müzesi
 • Marina
 • Pedesa Antik Kenti
 • Myndos Kapısı

Bodrum merkezi özellikle gezilip görülmesi gereken yer arasındadır. Bodrum tarihi yerleşim yerleri ve doğal koyları ile dolu dolu vakit geçirebileceğiniz bir tatil beldesidir. Bodrum’da bulunan tarihi açık hava tiyatrosu belirli aralıklarla büyük konser ve festivallere ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum’da bulunan birçok mekanda ülkemizin en ünlü sanatçıları sahne almaktadır.

Bodrum’da Yapılacak Aktiviteler ve Eğlenceler

Bodrum su eğlencelerinden dalış yapmaya ve tekne turlarına kadar hür türlü su aktivitesini yapabileceğiniz bir yerdir. Bodrum’un tanınmasında en fazla etkisi olan yerler arasında eğlence mekanları vardır.

Halikarnas Disco’su Bodrum’un simgesi olana eğlence merkezlerinden biridir. Bununla birlikte yat limanından Halikarnas Disco’suna kadar birçok bar, kafe, restoran ve alışveriş yapabileceğiniz eski Bodrum evlerinden restore edilmiş dükkânlar bulunmaktadır. Bodrum, Antalya havalimanında transfer süreciyle başlayan doyumsuz bir doğal güzelliğe ve sınırsız aktivite yapma seçeneğine sahiptir.

Özel transfer imkanlarını kullanarak Bodrum çevresinde bulunan Turgutreis, Bitez, Karaincir, Akyarlar, Göltürkbükü, Gündoğan, Kadıkale, Mazı Köy, Gümbet, Konacık ve Torba gibi beldelerde bulunan doğal ve tarihi yerleri gezebilirsiniz. Bodrum merkezinde ve tüm beldelerinde eşsiz güzellikte plajlar bulunmaktadır. Bu plajlarda yüzme, su sporları ve dalış yapma olanakları bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı Kalkan TransferAntalya Havalimanı Fethiye Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın