Antalya Havalimanı Göynük Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Göynük Transfer
antalya-havalimani-goynuk-transfer

Antalya Havaalanı Göynük Transfer

Transfer hizmetleri kişilerin bilmedikleri yerlerdeki Antalya havalimanı göynük transfer ulaşım sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Transfer hizmetinden yararlanan kişiler araç arama ya da kaybolma vs gibi sorunlardan kurulmaktadır. Aynı zamanda firmalar tarafından sağlanan son model ve konforlu araçlar sayesinde gitmeleri gereken yere giderken rahat bir yolculuk yaşarlar. Örneğin kişiler Antalya’da bulunan Göynük tatil beldesine gitmek istediklerinde daha önceden tercih ettikleri firmanın Antalya havalimanı göynük transfer hizmetini alabilirler.

Göynük Tarihi ve Özellikleri

Göynük Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir tatil yöresidir. Geçmişi milattan önceki zamanlara dayanan Göynük tertemiz suları, mavi bayraklı plajları ve bembeyaz kumları ile dikkat çekmektedir. Bu sebeple yerli ve yabancı turistlerin yaz tatilinde en çok tercih ettiği yerlerden olmaktadır.

Göynük’e tatil amaçlı gelenler Antalya havalimanına geldiklerinde Göynük’e ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Bu durumda kişilerin yardımına koşan transfer firmaları tatilcilerin Göynük’te bulunan otellerine ulaşmalarını kolaylaştırmaktadır. Kişiler transfer firmalarından aldıkları Antalya havalimanı göynük transfer hizmetleri sayesinde hava limanı ve Göynük arasındaki 1 saatlik mesafeyi rahat bir şekilde geçirebilmektedir.

Önceden yaptıkları rezervasyon sayesinde firmalar kişileri otellerine kadar götürmektedir. Aynı zamanda istekleri doğrultusunda Göynük’te bulunan farklı mekanlara da götürebilmektedir.

Göynük Otellerine Transfer Hizmeti

Kaliteli hizmetleri sayesinde uzun yıllardır hizmet veren Antalya havalimanı göynük transfer firmaları kişilerin otellerine kısa zamanda ulaşarak tatillerine başlamalarını kolaylaştırmaktadır. Araçları kullanan deneyim sahibi şoförler araçları dikkatli bir şekilde kullanarak hiçbir kazaya mahal vermeden ulaşımları sağlamaktadır.

Göynük’te bulunan mirage park resort, karmir resort, armas luxury resort, transatlantik otel, armas garden hotel, mona roza garden ve eldar resort garden gibi ünlü otellere ulaşım için transfer hizmetini kullanabilirler. Ünlü yerlere dışında kişilerin istedikleri diğer yerlere de ulaşmalarına yardımcı olmaktadırlar.

Rezervasyon Yoluyla Transfer Hizmeti

Antalya havalimanında inen kişilerin uzun süre araç beklemekten kurtulmak için transfer firmasından rezervasyon yaptırmaları gerekir. Bunun için uçak iniş saatlerine bağlı olarak rezervasyon yaptırabilirler. Böylece istedikleri araçlar onlar uçaktan inmeden hava limanına gelerek alacakları misafirleri beklemeye başlarlar.

Bu sayede kişiler uçaktan indikten sonra beklemeden araçlara binerek kalacakları yere gidebilirler. Kişilerin uçak iniş saati dışında rezervasyon yaparken transfer edilecek kişi sayısını doğru bildirmeleri gerekir.

Çünkü firmalar kişi sayısına uygun araçlarını taşıma için ayarlarlar. Verilen kişiden fazla kişi araca binmek zorunda kaldığında 1 saatlik mesafeyi sıkışık bir şekilde geçirmek zorunda kalırlar. Bunun için rezervasyon anında kişi sayısını doğru girmeleri gerekir.

Göynük’te Görülmesi Gereken Yerler

İş ya da tatil için Göynük’te gelen kişilerin ünlü tatil beldesini gezip görmeden yöreden ayrılmamaları gerekir. Göynük plajları ve temiz suları yanı sıra tarihi ve doğal güzellikleriyle de görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Ayrıca Göynük pek çok tarihi 7/24 transfer yere yakın olması sebebiyle kişilerin Göynük’te geldiklerinde bu yakın mesafede bulunan yerleri görmesi gerekmektedir.

Göynük’te tatil ya da gezi için tercih eden kişilerin görmeleri gereken yerlerden bazıları şunlardır;

  • Dinopark
  • Göynük Kanyonu
  • Ecofun Adventure Park
  • Phaselis Müzesi ve Ören Yeri
  • Folklorik Yörük Parkı

Bu yerleri gören kişiler aynı zamanda rafting, tekne turu, dalış, safari, teleferiğe biniş ve Ecofun Adventure Parkı’nın da çeşitli maceralara katılarak keyifli saatler geçirebilmektedir.

 

Antalya Havalimanı Alanya TransferAntalya Havalimanı Okurcalar Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın