Antalya Havalimanı Okurcalar Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Okurcalar Transfer
Antalya Havalimanı Okurcalar Transfer

Antalya’nın en önemli tatil beldelerinden birisi olan Okurcalar, Antalya havalimanı Okurcalar transfer . Antalya havalimanına ve Gazipaşa havalimanına birer saat mesafededir. Yaz tatilini bu bölgede geçirmek için aylar öncesinden otel rezervasyonu yaptıranlar, uçak ile Antalya havalimanına indikten sonra ulaşım seçeneklerini araştırırlar.

Antalya havalimanı Okurcalar transfer hizmetleri için firmalar ile görüşerek ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Uçak tarih ve saatlerinize göre rezervasyonunuzu yaptırdığınızda, havalimanına indiğiniz anda transfer aracınız, şoförü ile birlikte sizi havalimanında bekliyor olacaktır. Firmalar, elemanları ile sizi karşılıyor, eşyalarınızı araca taşıyor, yerleştiriyor ve güvenli yolculuk yapmanızı sağlıyorlar.

Transfer Hizmetleri

Antalya havalimanı Okurcalar transfer hizmetleri için yolcu sayısına göre farklı araç türleri ile hizmet verilmektedir. Okurcalar, Alanya ilçesine bağlı bir beldedir ve tatil için tercih edilen bir bölgedir. Vip transfer hizmetleri için yeni model ve özel araçlar kullanılır.

Transfer hizmetleri için özel hazırlanmış olan araç modellerinden bazıları şunlardır;

  • Mercedes Vito
  • Volkswagen Carevella
  • Mercedes Sprinter
  • Volkswagen Crafter

Bu araçların içerisi özel olarak tasarlanmış ve yolcu bagajları için özel alan oluşturulmuştur. Yolculuk esnasında yolcuların her türlü konforu ve güvenliği düşünülmüştür.

Transfer Süresi

Antalya havalimanı Okurcalar transfer hizmetlerinde, yolculuk süresi bir saatten fazla sürmektedir. Bu mesafenin güvenli ve huzurlu geçmesini isteyenler, transfer hizmetlerini tercih etmektedir. Transfer firmaları, her yıl gelecek olan turist sayısının artmasını sağlamak için tüm hizmetlerinde kalite ve güvene önem veriyorlar.

Tatil sonrası dönüş yapacak olan turistler, otellerinden ister Antalya havalimanına, isterse Gazipaşa havalimanına gidecek olsunlar, bir saatten uzun yolculuk yapacaklardır. Antalya havalimanına yapılacak olan transfer hizmetlerinde, firma yol durumunu hesaplayarak zamanlama yapıyor ve yolcularının uçağı kaçırma gibi bir sorunla karşılaşmamasını sağlıyorlar.

Transfer Fiyatları

Antalya havalimanı transfer dan farklı bölgelere transfer hizmeti veren firmalar, Okurcalar beldesine hizmet bedellerini, km’ye göre hesaplıyorlar. Antalya havalimanı Okurcalar beldesi arası 90 km mesafededir ve yaklaşık 1.5 saat yolculuk sürmektedir. Hizmetin tek yön ya da gidiş dönüş seçeneklerine göre fiyatlar değişmektedir. Transfer hizmetlerinde tercih edilen araç tipi fiyatları etkileyen unsurdur. Shuttle transfer hizmetleri daha ekonomik olurken, Sedan ortalama fiyat, vito türü araçlar ise ücreti yüksek ancak konforu fazla olan araçlardır.

Tatil İçin Okurcalar’ın Seçilmesi

Yaz tatili için Antalya bölgesindeki, en iyi otelleri ve sahilleri seçmeye çalışırken, tatil seçeneklerinize göre Okurcalar beldesini tercih edebilirsiniz. Firmalar, Okurcalar bölgesinde yer alan tüm oteller ile havalimanı arasında transfer hizmetleri veriyorlar. Denizi, kumsalı, güneşi, doğa yapısı açısından en huzurlu tatiller için Okurcular bölgesi otellerinde erken rezervasyonlar yapılıyor. Erken rezervasyon ile konaklama için daha az ücret ödeyebiliyorken, transfer hizmetleri içinde erken rezervasyon yaparak ulaşım içinde daha az ödeyebilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçerek, yolcu sayınıza göre araç belirlemesini yapabilirsiniz.

Uçuş Saatinin Takibi

Okurcular Beldesinde tatil planınızı yaptığınızda ve uçak biletinizi aldığınızda, transfer firmasına, uçak saatleri bilgilerini vererek, uçağınızın takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Uçuşların takibi ve havalimanında karşılanma ya da dönüşte zamanında uçağa yetiştirilmeniz için en az bir gün öncesinden uçuş saat bilgilerini firmaya iletmelisiniz. Uçak saatlerine göre en uygun araç belirleme yapacak ve gideceğiniz yere güvenli ulaşımınız sağlanacaktır.

Antalya Havalimanı Göynük TransferAntalya Havalimanı Mahmutlar Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın