Antalya Havalimanı Liman Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Liman Transfer
Antalya Havalimanı Liman Transfer

Tatilini bir otelde değil de gemide geçirmek isteyenler, Antalya havalimanı liman transfer gemi turlarına katılabiliyor. Yurtiçinden ya da yurtdışından Antalya havalimanına gelenler, limana ulaşarak, önceden tatil için rezervasyon yaptırdıkları gemilere binmek ve denizlere açılmak isterler.

Bunun için Antalya havalimanı liman transfer seçeneklerini kullanarak, limana gecikmeden ulaşmak isterler. Transfer hizmetleri veren firmalarda da rezervasyon yaparak, havalimanına iniş yaptığınızda size karşılamalarını ve hızlı bir şekilde limana yetiştirmelerini sağlayabilirsiniz. Transfer hizmetleri, her türlü donanım özelliğine sahip konforlu araçlar ve deneyimli sürücüler ile verilmektedir.

Rezervasyon Yapmak

Antalya havalimanı liman transfer işlemleri için daha çok tek yön rezervasyon yapılmaktadır. Tüm tatil programları planlı olsa da gemi turlarının dönüşlerinde gecikmeler yaşanmaktadır. Bunun için yolcular, geliş işlemleri için ayrı, dönüş işlemleri için ayrı rezervasyon yaptırırlar.

Yolcu sayısına göre transfer seçenekleri şunlardır;

  • Shuttle transfer
  • Özel araç transfer
  • Özel minibüs transfer
  • Ekonomik ucuz transfer
  • Paylaşımlı transfer

Transfer tarih ve saatine göre, tercih edilen araç tipine göre transfer ücretleri belirlenmektedir. Rezervasyon yaparken, tercih edeceğiniz araçların tüm özelliklerini görebilir ve seçim yapabilirsiniz. Tüm rezervasyon işlemlerinizi online olarak 7/24 yapabiliyorsunuz.

Transfer Hizmetleri

Antalya havalimanı liman transfer hizmetlerinde, profesyonel ve eğitimli personeller ile hizmet veriliyor. Sürücüler deneyimlidir ve gidilecek olan mesafeyi en güvenli şekilde ve hızlı gitmeye çalışacaktır. Müşteri memnuniyeti için sürücülerin güler yüzlü olmasına özen gösteriliyor. Hizmet verilen tüm araçların bakımlı, kasko ve trafik sigortalı olması sağlanıyor.

Uzak yerlerden tatil için gelenler, uçak yolculuğunu tercih etmektedir. Uçaktan indikten sonra da ulaşım sorunu yaşamamak için transfer hizmetlerinden faydalanmak istemekte ve firmalar ile telefonla görüşerek ya da online siteleri üzerinden rezervasyonlarını yaptırmaktadır.

Antalya’da Tatil

Antalya tüm dünyanın tatil için tercih ettiği yerlerden birisidir. Yerli ve yabancı turistler özellikle yaz aylarında akın etmekte ve tüm tatil bölgelerinde doluluk yaşanmaktadır. Tatilini yurtdışında ya da gemi seyahati ile geçirmek isteyenler, gemiye Antalya limanından binebiliyor. Bu havalimanına gelen yolcular için transfer hizmetlerine olan ihtiyacı ortaya çıkartıyor.

Antalya Şoförlü araç kiralama havalimanından limana ulaşmak isteyenler, hiç beklemeden transfer araçları ile havalimanından alınmakta ve kısa süre içerisinde limana ulaştırılmaktadır. Dönüşte de limandan havalimanına ulaşmak için yine transfer hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Kaliteli hizmet almak isteyenler önceden rezervasyonlarını yaptırarak daha ucuz fiyatlara ulaşım sağlayabiliyorlar.

Kolay Ulaşım

İnsanlar dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için tatil seçeneklerini değerlendirirler. Ancak havalimanında uçaktan indikten sonra gidecekleri yere ulaşım sorunu yaşadıklarında, tatilleri başlamadan sorunlarla dolmaya başlar. Bunu yaşamak istemeyen ve tatillerinin her aşamasının keyifli olmasını isteyenler, Antalya havalimanı ile liman veya diğer yerler arasındaki ulaşımlarını transfer hizmetleri ile yaparlar. Firmalar, bu konuda müşteri memnuniyetini sağlamak için hassas davranır ve güvenli hizmet sunarlar.

Transfer Koşulları

Antalya havalimanı transfer hizmetleri için firmalar rezervasyon şartlarını belirlemiştir. Müşterilerinin bu şartlara göre rezervasyon yapmalarını sağlarlar. Havalimanı ile liman arasında yapılacak yolculuklar için online rezervasyon yapılabilmektedir. Rezervasyon işlemlerini yapanlar tüm şartları ve koşulları kabul etmiş sayılır. Şartlar içerisinde, hizmet verilen araçların tamamının bakımlı ve sigortalı olduğu, tüm belgelerinin bulunduğu belirtilir. Transfer işlemlerini iptal etmek isteyenler, 3 saat öncesinden haber vermelidir.

 

Antalya Havalimanı Mahmutlar TransferAntalya Havalimanı Konyaaltı Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın