Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer
Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer

Antalya’nın tatil yerlerinden olan ve ünlü plajlarının bulunduğu bölge Antalya havalimanı Konyaaltı transfer, şehrin batısında ve havalimanının 20 km uzağında bulunmaktadır. Hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tatil için tercih edilen bir bölgedir. Uçak ile havalimanına gelen bir turist toplu ulaşım ya da diğer ulaşım yöntemleri ile uğraşmadan direk ulaşım sağlayabilmek için Antalya havalimanı Konyaaltı transfer hizmetlerinden faydalanmak istemektedir. Bu gelen yolculara zaman kaybettirmeden otellerine ulaşma imkanı sağlayacaktır. Transfer firmaları siteleri üzerinden ya da birebir görüşerek rezervasyonlarınızı yaptırabiliyorsunuz.

Rezervasyon İşlemleri

Antalya havalimanı Konyaaltı transfer işlemlerini yaparken belirtilen yolcu sayısına göre bagaj hesaplaması yapılmakta ve yolcu, bagaj durumuna göre en uygun araç belirlenmektedir. Transfer hizmetlerinde, günlük durumlara göre belirlenen aracın bir büyük boyu aynı fiyat üzerinden gönderilebiliyor. Transfer için kullanılacak olan araç türleri şunlardır.

Ekonomik araç,

Mercedes vip vito,

Mercedes Sprinter,

Minibüs,

Premium araç,

Midibüs,

Otobüs,

Araç seçenekleri yolcu sayısına göre belirlenmekte ve 1 -3 yolcudan 46 yolcuya kadar Antalya havalimanı ile Konyaaltı arasında transfer hizmeti veriliyor. Seçilen araçların kişi sayısına göre özel bagaj bölümleri vardır. Yolcu ve bagaj taşımada sorun yaşanmamaktadır.

 Konyaaltı Tatili

Antalya havalimanı Konyaaltı transfer hizmetleri sayesinde tatilin keyfini havalimanından çıktığınız anda yaşamaya başlarsınız. Konyaaltı plajları mavi bayraklıdır ve berrak denizi ile herkesin dikkatini çekmektedir. Tatil boyunca deniz ve sıcak kumların keyfini çıkartabilirsiniz. Konyaaltı plajlarında denizin belirli yerlerinde ani derinleşmeler olduğu için her türlü güvenlik önlemi alınmaya çalışılmaktadır. Tatil için gelen turistler, havalimanı ile tatil bölgeleri arasında, günlük gezi turlarında transfer hizmetlerinden faydalanabiliyor. Konyaaltı tatilinde, yakın bölgeleri gezebilir, tarihi ve doğal güzellikleri olan yerleri görebilirsiniz.

 Konyaaltı Otelleri

Antalya Konyaaltı bölgesinde çok sayıda beş yıldızlı ve lüks oteller bulunmaktadır. Konyaaltı her dönem turist ağırlamakta ve otelleri hizmet vermektedir. Özellikle yaz sezonu dönemlerinde aşırı yoğunluk olmaktadır. Gelen misafirlerin, ulaşım sorunu yaşamaması için Antalya havalimanı ile otel arasında transfer hizmetleri 7/24 kesintisiz olarak, birden fazla firma tarafından verilmektedir. Havalimanı ile Konyaaltı transfer hizmet ücretleri gidilecek olan km’ye ve seçilen araç türüne göre belirlenmektedir. Araç seçimi yapıldıktan sonra, araç yolcu kapasitesi kadar yolcuyu yanınızda götürebilirsiniz. Konyaaltı otellerinden havalimanına yine transfer araçları ile ulaşım yapabilirsiniz.

 Online Rezervasyon

Antalya havalimanı ile Konyaaltı otelleri arasında en uygun fiyatlarla transfer hizmeti veren firmaları belirledikten sonra online rezervasyon yapabilirsiniz. Transfer firmaları sitelerinden online rezervasyon yapmak kolay ve avantajlıdır. Rezervasyon yaparken, tüm araç çeşitlerini ve fiyat tarifelerini görebiliyorsunuz. Alış ve varış noktalarına göre hizmet yönünü seçebiliyor, hizmet alacağınız araçların özelliklerini inceleyebiliyorsunuz. Online olarak yaptığınız rezervasyonların detaylarını yine site üzerinden görebiliyor ve ihtiyaç hissettiğinizde güncellemeler yapabiliyorsunuz.

 Transfer Şartları

Transfer için rezervasyon yaparken bir kişinin işlem yapması ve diğer yolcuların sayılarını belirtmeleri yeterlidir. Transfer hizmetlerinde, işlem yapan kişi diğer yolcular adına transfer şartlarını kabul etmiş olur. Antalya havalimanı Transfer ndan Konyaaltı’na yapılacak transferlerde, yapılan rezervasyon ücretleri havalimanında sizi karşılayan araç sürücüsüne nakit olarak yapılmaktadır. Firmadan işlem yapanlar diğer ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyor.

 

 

Antalya Havalimanı Liman TransferAntalya Havalimanı Konaklı Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın