Antalya Havalimanı Dalaman Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Dalaman Transfer
Antalya Havalimanı Dalaman Transfer

Antalya Havalimanı Dalaman Transfer işi bir ulaşım işi olup, havaalanı yolcularının taşınması olarak adlandırılmaktadır. Havaalanı transfer işi, yolcuların havaalanından gidecekleri yerlere götürülmesi ya da tam tersi olarak yolcuların havaalanına götürülmesi işidir. Bu işte ağırlıklı olarak minibüs, otobüs gibi araçlar kullanılırken, vip araçlar ve binek araçlar ile de hizmet verilmektedir.

Havaalanı Transfer İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Yoğun olarak turizm bölgelerinde görülen havaalanı hizmet işi, son dönemlerde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere büyük şehirlerde de bu hizmet görülmeye başlanmıştır. Havaalanı hizmet işinin amacı yolcuların sağlıklı bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırılmasıdır.

Havaalanlarının genellikle şehirlerin dışında olması ve 7/24 ulaşım olanağının sınırlı olması bu alandaki hizmet anlayışını artırmıştır. Havaalanı yolcuları zaman kaybetmeden ulaşım yapmak istediklerinde özel olarak transfer araçlarını kiralayarak ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Kalabalık ve çocuklu olan aileler havaalanı transfer hizmetini sıklıkla kullanmaktadır.

Shuttle Transfer

Havaalanı transfer işinde, kalkış saati belli olan ve belli aralıklarda gerçekleştirilen çoklu transferlere de Shuttle transfer denilmektedir. Belli saatlerde kalkan ya da inen uçağa göre ayarlanmış ve yolcu toplama noktaları ile yolcu alınış saatleri de belli olan transferlere de shuttle transfer adı verilmektedir.

Shuttle transferin en büyük özelliği kişi başı ücret belirlenerek düşük fiyata taşıma yapılmasıdır. Günümüzde shuttle transfer şekli en çok tercih edilerek yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Havaalanı Transfer İşinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Havaalanı transfer işinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar mevcuttur.

Bu hususları;

  • Bu işte kullanılacak araçların iyi görünümlü, temiz olması müşteri memnuniyeti açısından önemlidir.
  • Araçların klimaları iyi bir şekilde çalışmalıdır.
  • Trafik kurallarına ve özellikle hız limitlerine uyulması gereklidir.
  • Araçların bakımlarının ve tamirlerinin yapılması aksatılmamalıdır.
  • Araçların kasko ve sigorta belgelerinin tam olması gerekmektedir.
  • Araçların yolcu taşıma belgelerinin mutlaka olması gerekmektedir.
  • Bu sektörde çalışan personelin tecrübeli ve güler yüzlü olması gerekmektedir.

Antalya Havalimanı Dalaman Transfer

Antalya havalimanı ile Dalaman’da kalınacak bir otel veya yer arasında yapılacak transfer konusunda, kaliteli bir firmadan bu hizmeti almak büyük önem taşımaktadır. Aksi halde hayali kurulan tatilin ya da seyahatin ilk adımında birçok olumsuzluk yaşanabilmektedir. Bu hususlarda sorun yaşamamak adına transfer hizmeti firmasının iyi bir şekilde seçilmesi önemlidir.

Transfer konusunda kaliteli bir hizmet veren firmalar, müşteri konforunu ve mutluluğunu öne çıkaran firmalardır. Antalya Havalimanı ile Dalaman’da kalınacak yer ya da otel arasında bu hizmeti veren firmanın seçimi önem kazanmaktadır.

Firma, ulaşım hizmetini verirken, yolcularını onların istekleri doğrultusunda ağırlamalı ve güçlü bir organizasyona sahip olmalıdır. Firmanın müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güçlü organizasyonu ve hızlı çözümler üreten firma olması gerekmektedir.

Antalya havalimanı ile dalaman arasında transfer yapılırken yolcu bagajlarının ve eşyalarının zarar görmemesi ve yolcu rahatlığının sağlanması rahat araçlar ile mümkün olmaktadır. Soğuk veya sıcak iklim ve yol şartlarında problemsiz ve eğlenceli bir ulaşımın sağlanması önem taşımaktadır.

Antalya Havalimanı Dalaman arası ulaşımı 3 saat 45 dakika olup, 250 kilometre mesafededir.

Antalya Havalimanı Transfer Seçenekleri

Antalya havalimanı Dalaman transfer, 1-4 kişilik, 5-13 kişilik, 1-6 kişilik ve 16-22 kişilik araçlarla gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Antalya Havalimanı Kapadokya TransferAntalya Havalimanı Burdur Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın