Antalya Havalimanı Kapadokya Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Kapadokya Transfer
Antalya Havalimanı Kapadokya Transfer

Kişilerin kalacakları yerlere ulaşmalarını sağlamak amacıyla hizmet veren transfer firmaları şehir içi Antalya Havalimanı Kapadokya Transfer hizmetleri dışında şehir dışı transfer hizmetleri de vermektedir. Bu firmalar arasında Antalya havalimanı transfer firmaları da yer alır.

Müşterilerin rahat bir yolculuk yaşamasını isteyen firmalar Antalya havalimanında aldıkları yolcularını farklı şehirlerde bulunan tatil ve turistik gezi yörelerine götürür. Bu hizmetler arasında Antalya havalimanı Kapadokya transfer hizmeti de yer alır. Bu hizmet kapsamında firmalar aldıkları müşterilerini Kapadokya olarak adlandırılan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan bölgeye götürürler.

Toplamda 6 saatten fazla süren bu yolculuğu kişilerin konforlu araçlarla geçirmesinde sağlarlar. 6 saatten fazla süren bu yolculuğu kişilerin otobüslerle geçirmesi zor olacağından Antalya’da inen kişiler transfer firmalarıyla anlaşarak Kapadokya’ya daha rahat bir şekilde giderler.

Vip Trasnfer Kapadokya ’ya Ulaşım

Transfer firmaları Antalya havalimanı Kapadokya transfer hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek amacıyla bakımları yapılmış vip araçlarıyla hizmet verirler. Lüks imkanlara sahip olan bu araçlarla kişiler rahat yolculuk geçirirken televizyon, içecek ve yiyecek gibi hizmetlerden de yararlanabilirler. Bunun dışında kişiler transfer hizmetini daha uygun fiyata almak istediklerinde daha ekonomik araçları kullanabilirler.

Kişilerin araç türünü yapacakları rezervasyon sırasında belirtmeleri halinde firmalara uygun araçları ayarlayarak kişilerin uçak iniş saatlerine göre havalimanında hazır bulunurlar. Kişiler iniş yaptıktan sonra da zaman kaybetmeden Kapadokya’ya ulaşmalarını sağlamak için yola çıkarlar.

Gruplara Özel Transfer İndirimleri

Transfer firmaları gruplar halinde Antalya havalimanı Kapadokya transfer hizmetinden yararlanılması durumunda gruplara özel indirimlerde de yapabilirler. Sayı arttığı için kişi başına ödenecek ücret daha uygun olabilir. Bunun yanı sıra kişiler kaliteli hizmet almaya devam ederler. Tek kişi, iki kişi ya da daha fazla kişi fark etmeksizin firmalar transfer için sigorta ve kaskoları yapılmış araç türleriyle hizmet veririler. Aynı zamanda transfer hizmetini müşterilerin hayatını ön planda tutan ve trafik kurallarına uyan şoförler aracılığıyla gerçekleştirirler.

Kapadokya’da Nereler Gezilir?

Kapadokya ülkemizin turistik geziler düzenlenen en önemli bölgelerinden birisidir. Eşi benzeri olmayan peri bacaları, yer altı şehirleri ve tarihi güzellikleriyle binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca balona binmek, şarap içmek ve lezzetli Kapadokya yemeklerini yemek isteyenlerde buralara gezi düzenlerler. Bu amaçla Antalya havalimanında iniş yapanlar transfer araçlarıyla Kapadokya’ya gelerek dolu dolu bir gezi geçirebilirler. Bölgeyi görmek için yabancı turistler akın ederken yerli turistler de ülkelerindeki bu eşsiz mekanı görmek istemektedir. Yöreye gelenler Kapadokya’ya ait Avanos, Göreme, Ürgüp ve Ortahisar yörelerinde bulunan pek çok doğal ve tarihi alanı görebilirler.

Kapadokya’ya gelenlerin gezebilecekleri yerlerden bazıları şunlardır;

 • Güvercinlik Vadisi
 • Peri bacaları
 • Ihlara Vadisi
 • Derinkuyu yer altı şehri
 • Uçhisar Kalesi
 • Kapadokya mağaraları
 • Mazı yer altı şehri
 • Aşk Vadisi
 • Kapadokya Sanat ve Tarih Müzesi
 • Göreme Milli parkı
 • Güray Yer altı Seramik Müzesi

 

Kapadokya’ya gelen kişiler yer altı şehirlerini gezebilirler. Ayrıca Dünya’nın tek yer altı seramik müzesini gezme şansı elde edebilirler.

Kapadokya’da Ne Yapılır?

Gezi için Kapadokya’ya gelen kişiler öncelikle yöredeki tarihi alanları gezebilirler. Bunun dışında balon turlarına katılarak Kapadokya’ya havadan görme imkanı elde edebilirler. Çanak, çömlek ve seramik işçiliğine karşı ilgileri varsa çanak ve çömlek yapabilirler. Kapadokya vadiler bakımından zengin bir yer olduğu için vadiler arasında yapılan ATV turlarına katılabilirler.

Ayrıca at çiftlikleri tarafından düzenlenen vadiler arası at turlarına katılabilirler. Bunun dışında Kapadokya’nın lezzetli yemeklerini tadabilirler ve üzüm bağlarıyla ünlü olan yörede yapılan lezzetli şarapları tadabilirler.

Antalya Havalimanı Isparta TransferAntalya Havalimanı Dalaman Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın