Antalya Havalimanı incekum Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı incekum Transfer
Antalya Havalimanı incekum Transfer

Plajları ile ünlü olan İncekum beldesi, Alanya İlçe merkezine 28 km, Antalya Havalimanı incekum Transfer Antalya havalimanına ise 102 km uzaklıktadır. Plajların, sahil kumlarının ve denizin güzelliği ile misafirlerini mest eden bir tatil bölgesidir. Yurtiçinden ve yurtdışından her yıl binlerce kişi tatil için İncekum otellerini seçmektedir.

Antalya havalimanı incekum transfer hizmetleri sayesinde, ulaşım sorunu yaşamayan misafirler, havalimanına indikten, tekrar dönüş anlarına kadar huzurlu bir tatil geçiriyorlar. Kaliteli hizmet almak isteyenler, otel rezervasyonlarını yaptırırken, transfer firmaları ile görüşerek, geliş ve dönüş tarihlerine göre transfer rezervasyonlarınızı yaptırabiliyorsunuz.

Transfer Türü

Antalya havalimanı incekum transfer rezervasyonlarınızı yaptırırken, firmalar sizlere geliş saatinize ve yolcu sayısına göre araç seçenekleri sunacaklardır. Sizler, yolcu sayısı ve istediğiniz konfora göre araç seçimi yapabilirsiniz.

Transfer firmalarının sundukları seçenekler arasında;

  • Otomobil sınıfı araçlar
  • Minivan türü araçlar
  • Otobüs ve minibüs türü araçlar

Yolcu sayısına göre yer alacak ve daha uygun fiyatlara ulaşımlarınızı yapmanızı sağlayacaklardır. Transfer türü seçenekleri, ulaşım ücretlerinin değişmesine neden olacaktır. Mesafe ve seçilen araçlara göre farklı fiyat seçeneklerini değerlendirir ve seçim yapabilirsiniz.

incekum Tatili

Antalya havalimanı incekum transfer seçeneklerini değerlendirerek, tatilinizin her anını özel yapabilirsiniz. İncekum, denizi ve doğası ile ismini dünya geneline duyurmuş bir yerdir. Her yıl yaz sezonunda yerli ve yabancı binlerce turist gelmekte ve eğlenceli, huzurlu tatiller geçirmektedir. Plajlarda eğlenceli tatil geçirdikten sonra, Antalya havalimanına dönüş için ulaşmaya çalışırken, zorluklar çekme tatilin tadını kaçıracaktır.

Bu tür olumsuzluklar yaşamamak ve tatilin her aşamasının keyifli ve konforlu geçmesi için transfer hizmetlerinden faydalanmalısınız. Servis ekibi, otelinizden sizi alacak ve konforlu araçlarla, yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuk sonunda sizleri havalimanına güvenli olarak ulaştıracaktır.

Transfer Hizmetleri Fiyatları

Antalya havalimanından İncekum’a, İncekum’dan Antalya havalimanına transfer ücretleri hesaplanırken, öncelikle km ve hizmet talep edilen araç türüne göre hesaplama yapılır. Tek yön gidiş mesafesi 102 km’dir ve hizmetlerin gidiş dönüş olarak alınması daha hesaplı olacaktır.

Transfer araçlarını fiyatları ucuzdan pahalıya doğru şu şekilde sıralanır;

  • Shuttle transfer
  • Sedan transfer
  • Vito transfer

Yolcu sayısı arttıkça, transfer için kişi başı ödenecek olan ücret düşecektir. Firmalar, grup ya da aile transfer hizmetlerini, minibüs ya da otobüs araç seçenekleri ile sunuyorlar.

incekum’un Seçilmesi

Alanya İlçesinin İncekum beldesi, insanların, eğlenceli ve huzurlu tatil geçirebildikleri bir bölgedir. Bölgece çok sayda beş yıldızlı ve lüks otellerin yer alması, transfer firmalarının Antalya havalimanı ile İncekum arası transfer hizmetlerine ağırlık vermesine neden oluyor.

Uzun kumsalları ve birbirinden güzel plajları, gelen misafirlerin denizin tadını çıkarmalarına neden olmaktadır. Her bütçeye uygun tatil seçeneklerini sunması, yerli ve yabancı turistlerin İncekum’u seçmelerine neden olmaktadır.

Transfer Rezervasyonu

Dinlenmek ve iyi bir tatil yapmak için Antalya’ya uçmadan önce transfer için rezervasyon yaptırarak, 7/24 transfer  havalimanına indiğinizde, sizi otele götürecek olan aracın hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız rezervasyonlarda, geliş ve dönüş uçak saatlerini firmaya bildirerek, uçuş saatinizin takip edilmesini ve dönüşlerde, uçağınız için tam zamanında havalimanında olmanızı sağlayabilirsiniz. Transfer hizmetlerinin tamamında, tecrübeli sürücüler, bakımlı ve sigortalı araçlar ile güvenli, konforlu hizmet sunuyorlar.

 

Antalya Havalimanı Kiriş TransferAntalya Havalimanı Kızılot Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın