Antalya Havalimanı Kızılot Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Kızılot Transfer
Antalya Havalimanı Kızılot Transfer

Antalya şehir merkezi ve tüm ilçeleriyle Antalya havalimanı Kızılot transfer turistik bir bölgedir ve dünyanın her yerinden binlerce turist gelmektedir. Turstlerin ilgisini çeken ve görmek istedikleri yerlerden birisi de Manavgat ilçesine bağlı Kızılot beldesidir. Antalya havalimanı ile Kızılot beldesi arası toplam 95 km mesafededir.

Antalya havalimanı Kızılot transfer hizmetleri, tek yön ve gidiş dönüş olarak veriliyor. Transfer firmasından önceden rezervasyon yaptırarak, havalimanında karşılanmanızı sağlayabilir ve hiç beklemeden yola çıkarak, kısa sürede Kızılot beldesine ulaşabilirsiniz. Transfer hizmetlerinde, özel otomobiller ve vip araçlar kullanılmaktadır.

Transfer Araçları

Antalya havalimanı Kızılot transfer hizmetlerinde, yolcu sayısına göre araç seçimi yapılabiliyor. Antalya havalimanından Kızılot beldesine transfer hizmetlerinde, yolculuk boyunda görülmesi gereken yerleri durarak görebiliyorsunuz.

Transfer hizmetlerinde kullanılan araç türleri şunlardır;

  • 3 kişilik sedan vip transfer araçları
  • Minivan vip araçlar
  • Minibüs ve otobüs türü büyük araçlar

Grup olarak ya da ailecek yapılacak seyahatler için minibüs ve otobüs türü transfer araçları tercih edilebiliyor. Bu araçlar ile 14, 25, 45 kişilik gruplar güvenli bir şekilde taşınabiliyor.

Seyahat Süresi

Antalya havalimanı Kızılot transfer süresi yaklaşık 1 saat sürmektedir. 95 km’lik mesafe, trafik kurallarına uyularak ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yolcular, özel transfer araçları sayesinde, tüm yolculuklarını güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirir. Transfer hizmeti veren firmalar, tüm araçlarını, bakımlı ve özel tasarımlı olarak hazırlar, müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışırlar.

Transfer hizmetleri için önceden tek yön ya da gidiş dönüş olarak belirleme yapmalı ve hizmet sözleşmesinde gidiş dönüş tarih ve saatlerini belirtmelisiniz. Önceden yapacağınız rezervasyonlar, zamanında hızlı ve güvenli ulaşım yapmanızı sağlayacaktır.

Kızılot Gezisi

Manavgat İlçesinin Kızılot beldesi, Alâeddin Keykubat dönemine uzanan bir tarihe sahiptir. Yapacağınız seyahat öncesinde Kızılot bölgesinde görebileceğiniz yerleri belirleyebilirsiniz. Görülmesi gereken önemli yerler bulunmaktadır. Sakin bir bölgedir ve rahat gezintiler yapabilirsiniz. Kızılot bölgesine yapacağınız seyahatlerinizde, Manavgat şelalesi, titreyen göl, Side, görülmesi gereken yerlerdir. Titreyen göl bölgesindeki konaklama yerlerinde kalabilir ve tatilinizi burada geçirebilirsiniz. Tatil dönüşünüzde, havalimanına transfer hizmeti alarak ulaşımınızı gecikme yaşamadan yapabilirsiniz. Kızılot doğal yapısı ve eğlence mekanları ile en çok tercih edilen yerlerden birisidir.

Kızılot Ziyaretçileri

Kızılot beldesi Manavgat İlçe merkezine 20 km mesafededir ve en güzel tatil bölgelerinden birisidir. Kızılot beldesine gelen ziyaretçilerin çoğu günü birlik turlarla gelen ziyaretçilerdir. Onun için transfer hizmetleri, çift yönlü olmaktadır. Bu bölgeyi tatil için tercih edenlerin ise daha çok Rus ve Almanlar oldukları bilinmektedir.

Kızılot, Antalya şoförlü araç kiralama havalimanı arası transfer hizmeti veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Denize yürüme mesafesinde bulunan otellere ilk gelişinizde ve otelden havalimanına dönüşlerde, transfer hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Uçak saatinizi önceden bildirdiğinizde, sizi tam zamanında otelden alıyor ve havalimanına zamanında yetiştiriyorlar.

Konaklama

Kızılot bölgesinde, gelen misafirler için lüks otel çeşitleri bulunmaktadır. Bölgede bulunan otel sayısı yerli ve yabancı turistlerin konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Tatil için Kızılot beldesini seçtiğinizde, Akdeniz’in tüm güzelliklerini görebiliyor, gündüz ve gece farklı atmosfer ile karşılaşabiliyorsunuz. Gece eğlenceleri ile tüm misafirlerinin keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmesini sağlamaktadır.

 

Antalya Havalimanı incekum TransferAntalya Havalimanı Karaburun Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın