Antalya Havalimanı Kiriş Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Kiriş Transfer
Antalya Havalimanı Kiriş Transfer

Unutulmaz tatillerin yaşanabileceği Kiriş, Antalya havalimanı Kiriş transfer Kemer İlçesine 10 km uzaklıkta, Antalya havalimanına ise 65 kilometre mesafededir. Uçak ile Antalya havalimanına iniş yapan bir yolcu yaklaşık bir saatlik yolculuk sonrasında Kiriş otellerine ulaşabilecektir.

Antalya havalimanı Kiriş transfer seçenekleri sayesinde ulaşım sorunu çözülmekte ve yolcular havalimanında hiç beklemeden yolculuklarına başlayabilmektedir. Portakal bahçeleri ile süslü olan kıyı şeridinde kumsalları ve mavi suları ile gelen misafirlerini büyüleyen Kiriş yaz döneminde önemli ölçüde turisti ağırlamaktadır.

Ulaşım Süresi ve Araçları

Antalya havalimanı ile Kiriş arası 65 km olup transfer süresi ortalama 70 dakika sürmektedir. Antalya havalimanı Kiriş transfer hizmetlerinin güvenli sunulabilmesi için sürücüler, hız kurallarına riayet ederek kontrollü bir şekilde gitmektedir. Transfer hizmetlerinde kullanılan araçlar ise yolcu sayısı durumuna göre değişmektedir. İsteyenler özel araç seçebiliyor, isteyenler paylaşımlı transfer araçlarını kullanabiliyor.

Transfer araç çeşitleri;

  • Otomobil
  • Panelvan
  • Minibüs
  • Midibüs
  • Otobüs

Vip hizmetleri içi özel olarak tasarlanmış panelvan araçlar kullanılmaktadır. Araçların modelleri ve yolcu kapasite durumlarına göre transfer hizmetleri tek yön ve çift yön olarak değişmektedir.

Kiriş’te Görülecek Yerler

Antalya havalimanı Kiriş transfer seçenekleri ile otelinize ulaştıktan sonra denizin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Kiriş doğal ve tarihi güzellikleri olan bir bölgedir. Tatil süreniz boyunca gezebileceğiniz ve görebileceğiniz birçok yer vardır. Bunlar arasında, Göynük kanyonu, tahtalı teleferik, Paris batığı, Phaselis Antik kenti sayılabilir. Buraları gezerken büyük keyif alacaksınız. Tatiliniz boyunca deniz ve doğanın güzelliğinden etkilenerek huzurlu bir tatil geçirecek ve havalimanına dönüşte de huzurunuzun kaçmaması için yolcu transfer seçeneklerinden faydalanabileceksiniz.

Kiriş Tatil Köyü

Antalya’nın Kemer ilçesi sınırları içerisine yer alan Kiriş tatil köyü sakin bir tatil geçirmek isteyenler için tercih edilen yerler arasındadır. Yaz aylarında tatil için tercih eden turistlerin daha çok Alman ve Rus oldukları görülmektedir. Beş yıldızlı otelleri en iyi tatil seçeneği sunuyor.

Antalya havalimanı na yaklaşık bir saatlik uzaklıkta olduğu için tüm turistler geliş ve gidiş yolculuklarında transfer firmalarını tercih ediyorlar. Transfer hizmetleri ile yolculuklarını hem güvenli hem de daha hızlı gerçekleştirebiliyorlar. Özellikle dönüşlerde, transfer araçları, otellerinden tam zamanında alarak, havalimanına zamanında ulaştırıyor ve uçak bilet işlemlerini rahatlıkla yapmalarını sağlıyor.

Transfer Araçları Özellikleri

Antalya havalimanından Kiriş otellerine transfer hizmeti veren firmalar, müşteri memnuniyeti için transfer araçlarını özel olarak seçiyorlar. Kullanılan araçlar için yolcu taşıma belgeleri, araç kaskosu, zorunlu trafik sigortası, deneyimli sürücü, seyahat sigortası gibi tüm gereksinimler yerine getiriliyor. Araçların bakımlı olmasına ve her transfer sonrasında temizlenmesine özen göstererek, yolcu taşıma hizmetlerinin kaliteli ve güvenli olmasını sağlıyorlar. Kiriş deniz tatili dışında ralli sporlarının da yapıldığı bir bölge olduğu için yılın her dönemi turist gelebilmektedir.

Transfer Fiyatları

Antalya havalimanından yolcu transfer hizmetleri ile Kiriş otellerine ulaşmak isteyenler, transfer fiyatları için firma internet sitelerini inceleyebilirler. Farklı firmaları karşılaştırarak, araç ve fiyat seçeneklerini değerlendirebilir ve en uygun fiyatla rezervasyonları online olarak yapabilirler. Havalimanı Kiriş arası transfer hizmetlerinin araç türüne göre farklı fiyatlarda olduğu görülmektedir. Geniş bir aile yapısına sahip olanlar ya da arkadaş grubu ile tatile çıkanlar, uygun fiyat seçeneklerinden faydalanabiliyor.

 

Antalya Havalimanı Konaklı TransferAntalya Havalimanı incekum Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın