Antalya Havalimanı Karaburun Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Karaburun Transfer
Antalya Havalimanı Karaburun Transfer

Antalya, Karaburun tatil Antalya havalimanı Karaburun transfer bölgesi, Alanya’ya 33 km, Okurcalar’a 5 dakika ve Antalya havalimanına 2 saatlik araba yolculuğu ile ulaşılabilmektedir. Antalya havalimanı, Karaburun arası 106 km mesafededir. Antalya havalimanı Karaburun transfer hizmetleri, otele kadar yapılmaktadır.

Transfer rezervasyonlarını yaparken gidiş dönüş çift yön olarak yaptığınızda, sizlerden dönüş tarih ve saat bilgileriniz istenmektedir. Dönüş yani otelden ayrılış saatinizde transfer aracı otelin kapısında sizi bekliyor olacaktır.

Tatil süreniz belirli değil ya da dönüş tarihine karar vermediyseniz, tek yön hizmetleri için Antalya havalimanında sizi karşılıyor ve otelinize ulaştırıyorlar. Dönüş için daha sonra tekrar rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

Transfer Araç Seçimi

Antalya havalimanı Karaburun transfer işlemleri için rezervasyonunuzu yaparken, fiyatlarına göre araç seçimi yapabiliyorsunuz. Yolcu transfer firmaları, kişilerin tatil için ayırdıkları bütçelere göre farklı araç seçenekleri sunarak, hizmet kalitelerini artırıyorlar. Araç marka ve modellerine göre fiyat değişiklikleri olmaktadır.

Transfer hizmetlerinde kullanılan araçlar şunlardır;

  • Ekonomik araçlar
  • Standart araçlar
  • Vip araçlar
  • Panelvan
  • Suv – Pick-up

Araç markaları firmalara göre değişebiliyor. Güvenli ve konforlu yolculuk hizmetleri için tüm araçlar yeni ve bakımlıdır.

Karaburun Transferi

Antalya havalimanı Karaburun transfer hizmetlerinde, deneyimli sürücüler ile hizmet verilmekte, tüm yolcuların güvenliği ve rahatı düşünülmektedir. Antalya havalimanı ile Karaburun otelleri arasındaki yolculuk yaklaşık iki saat süreceği için yolcuların, yolculuk esnasındaki ihtiyaçları için uygun yerlerde duraklamalar yapılıyor, araç içerisinde de rahat etmeleri sağlanıyor.

Vip hizmetler için kullanılan araçlar içerisinde yolcular için içecek dolapları ve televizyon gibi donanımlar bulunmaktadır. Yolcular, bu hizmet sayesinde evlerinde oturur gibi rahat bir şekilde yolculuklarını yapabilecektir. Tüm transfer hizmetleri deneyimli elemanlar ile veriliyor.

Toplu Transfer

Yurt içinden veya yurtdışından turizm şirketleri aracılığıyla Alanya Karaburun otellerinde tatil rezervasyonu yaptıysanız, toplu transfer hizmetleri alabilirsiniz. Antalya transfer havalimanına iniş yaptığınızda, aynı uçakta bulunan ve Karaburun otellerine gidecek olan yolcular, minibüs veya otobüs türü transfer araçları ile daha ekonomik fiyatlarla taşınacaktır.

Geniş aile olarak tatile çıkanlar da firmalardan rezervasyonlarını yaparken, yolcu sayılarına göre büyük araç seçimi yapabilirler. Transfer hizmetlerinde aynı aracı kullanacak kişi sayısı arttıkça kişi başı ödenecek fiyatlar düşecektir. Transfer firmaları, yurtdışından gelen turistler için rehber bulundurmakta ve yolculuk sırasında sorunların yaşanmamasını sağlamaktadırlar.

Otel Havalimanı Arası Transfer

Alanya, Okurcalar, Karaburun bölgesinde hizmet veren oteller, müşterilerinin Antalya havalimanına dönüşlerini sağlamak için uygun fiyatlarla transfer hizmetleri sunuyorlar. Müşterilerin talep ettikleri transfer hizmetleri, sezona farklı fiyatlandırılabiliyor. Tatil planları yapılırken, tek yön ve çift yön transfer hizmetlerinde hangi araç türleri için hangi fiyat seçeneklerinin bunduğunu, otel veya transfer firması sitelerinden görebilirsiniz. Tatilinizi geçirdiğiniz otel, havalimanına gidebilmeniz için ihtiyacınız olan transfer hizmetleri için sizlere yardımcı olacak ve rezervasyon yapmanızı sağlayacaktır.

Konforlu Transferler

Antalya havalimanı transfer hizmetleri ile Karaburun bölgesine gitmek istediğinizde, farklı araç türlerini seçebiliyorsunuz. Konforlu ve güvenli yolculuk için kişi sayısına göre özel araç seçimi yapabilirsiniz. 3 kişiye kadar, bütçenize göre özel otomobil ya da vip araçlar seçebilirsiniz. Bu seçenekler sizlere, yapacağınız yaklaşık iki saatlik yolculuğun keyifli, güvenli ve konforlu geçmesini sağlayacaktır.

Antalya Havalimanı Kızılot TransferAntalya Havalimanı Tekirova Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın