Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Tekirova Transfer
Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

Mavi bayrak ödüllü plajlar ve Antalya havalimanı Tekirova transfer Toros dağlarının görkemli görüntüsüne sahip olan Tekirova Kemer ilçesine 15 km, Antalya havalimanına 75 km mesafededir. Tatil için Tekirova bölgesindeki otelleri tercih edenler, Antalya havalimanı Tekirova transfer seçenekleri ile yolculuklarını rahatlıkla yapabiliyorlar. Tatil bitiminde, transfer firmaları sizleri otelinizden alıyor ve aynı şekilde güvenli ve konforlu olarak ulaşımınızı sağlıyorlar. Tekirova masmavi denizi, ince kumlu plajları ile gelen tüm misafirleri büyülemektedir. Bu özelliği ile her yıl gelen turist sayısı giderek artmaktadır.

Konforlu Yolculuk

Antalya havalimanı Tekirova transfer yolculukları için daha çok vip araç modelleri tercih ediliyor. Grup halinde gelen yolcular için büyük araç türlerinden minibüs veya otobüs türleri öneriliyor. Tatillerinin her aşamasını ekonomik olarak gerçekleştirmek isteyenler farklı araç türlerini seçebiliyor.

Vip transfer hizmetlerinin sunulduğu araç marka ve modelleri şunlardır;

  • Mercedes Vito
  • Mercedes Sprinter
  • Volkswagen Crafter
  • Volkswagen carevella

Tekirova vip transfer hizmetlerinde kullanılan bu araçların içleri özel olarak tasarlanmış ve yolcuların her türlü konforu düşünülmüştür. Transfer hizmetlerini sunan elemanlar ve sürücüler alanında deneyimli kişilerdir.

Tekirova Transferi

Antalya havalimanı Tekirova transfer hizmetleri yılın her döneminde kesintisiz olarak veriliyor. Yurtdışından veya yurtiçinden uçak ile gelenler, ulaşım sorunu yaşamamak için havalimanından transfer hizmeti alarak Tekirova’ya rahatlıkla ulaşabilirler. Bu hizmeti alabilmek için uçağa binmeden önce transfer firması ile iletişime geçerek hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İsteyen yolcular, günler öncesinden transfer firmasının web sitesi üzerinden rezervasyon işlemlerini yapabilirler. Dikkat edilmesi gereken, uçuş tarih ve saatinin bildirilmesidir. Uçuş saati transfer firmasına bildirildiğinde, uçağın iniş saatinde, sizler için hazırladıkları araçlarını havalimanında hazır bulunduracaklardır.

Tekirova’da Tatil

Antalya’nın Kemer bölgesinde bulunan Tekirova beldesi en iyi tatil bölgelerindendir. Tekirova, temiz havası ve temiz denizi ile şirin bir yer olarak gelenlerin huzurlu tatil geçirmesini sağlıyor. Tatil süreleri boyunca Tekirova’da huzurlu günler geçirenler, dönüş anında sorunlar yaşayarak keyiflerini kaçırmamak için transfer hizmetlerinden faydalanmak isterler.

Firmalar, yapılan rezervasyonlar sonucu yolcuları, bulundukları otellerden alıyor ve 75 km uzaktaki Antalya havalimanına taşıyorlar. Tekirova’ya gelen misafirler, hem geliş hem de gidişlerinde keyifli yolculuk geçirerek kendilerinde güzel anıların oluşmasının sağlayabiliyorlar. Tekirova denizi kadar doğa görüntüsü ile de büyüleyici olmaktadır. Bu olumlu yorumlara neden olduğu için her yıl daha fazla turist geliyor ve transfer hizmetlerinden faydalanıyorlar.

Tekirova Otelleri

Lüks otelleri ile ünlü olan Tekirova bölgesinde, bilinen marka oteller bulunmaktadır. Sahile sıfır konumundaki bu oteller, tüm transfer firmaları ile çalışmakta ve gelen yolcularının Antalya havalimanından otellerine güvenli transfer edilmesini sağlıyorlar. Tekirova otelleri arasında, Rixos Premium, Amara Dolce Vita, Martı Myra, Güral Premier, Beach Clup Pınara gibi en iyi oteller bulunmaktadır.

Ekonomik Transferler

Antalya havalimanı transfer ile Tekirova otelleri arasındaki transfer hizmetleri için erken rezervasyon yapmanız hizmetleri daha uygun fiyatlara almanıza neden olacaktır. Uygun transfer için toplu transfer seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Antalya havalimanından Tekirova otellerine gidecek olan ve aynı saatte havalimanına gelen yolcular ile birlikte otobüs gibi büyük transfer araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Tüm araçlar bakımlı, sigortalı araçlardır ve ucuz hizmet alınmasını sağlarlar.

 

 

Antalya Havalimanı Karaburun TransferAntalya Havalimanı Türkler Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın