Antalya Havalimanı Konaklı Transfer

Vip SZY > Transfer Hizmeti > Antalya Havalimanı Konaklı Transfer
Antalya Havalimanı Konaklı Transfer

Roma dönemine ait kalıntıların bulunduğu Antalya havalimanı konaklı transfer Konaklı beldesinin 1100’lü yıllara dayanan bir tarihi geçmişi vardır. Alanya şehir merkezine 15 km, Antalya havalimanına ise 115 km mesafede bulunmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir bölgedir ve her yıl yoğun bir turist ilgisi görülmektedir. Gelen turistler, Antalya havalimanı konaklı transfer seçeneklerinden faydalanarak, güvenli yolculuk seçeneklerini kullanıyorlar. Firmalar ile hizmet anlaşması yaparken, hem gidiş hem de dönüşleriniz için hizmet alabiliyorsunuz. Dönüş tarihinizi takip ediyor ve uçak saatinize göre sizi otelden alarak Antalya havalimanına ulaştırıyorlar.

Rezervasyon Yap

Antalya havalimanı konaklı transfer hizmetlerinden faydalanabilmek için uçağa binmeden en az bir gün önce transfer firması sitesinden rezervasyon işlemlerinizi yapmanız daha kaliteli hizmet almanıza sağlayacaktır. Yapacağınız rezervasyon sonrasında, sizler için araç ve sürücü belirleyerek, geliş saatinde havalimanında karşılanmanızı sağlayacaklardır. Rezervasyon yaparken, sitede sunulan işlem sayfasındaki tüm alanları dikkatli doldurmalısınız.

Transfer yönü (havalimanından otele – otelden havalimanına)

  • Antalya havalimanı seçimi
  • Gidilecek yer
  • Transfer türü (tek yön, çift yön)
  • Yolcu sayısı
  • Bebek koltuğu ihtiyacı
  • Tarih ve saat

Bu seçenekleri belirledikten sonra transfer ara seçeneği ile hizmet alabileceğiniz araç türleri sizlere gösterilecektir. Araç türlerini, fiyat seçeneklerine göre değerlendirebilir ve seçim yaparak rezervasyon işlemlerinizin tamamlayabilirsiniz.

Konaklı’da Tatil

Antalya havalimanı konaklı transfer seçenekleri, yapacağınız tatilin daha iyi geçmesini sağlayacaktır. Tatile başlangıcı olan geliş ve tatilin bitişi olan dönüş yolculukları, tatilin huzurlu geçmesine katkı sunacaktır. Bunun için havalimanı ile otel arasında yapılacak olan iki saatlik yolculuğun konforlu ve huzurlu geçmesi gerekir. Huzurlu yolculuk için transfer hizmetlerinden faydalanabilir ve en güvenli, en konforlu araçlarla hem geliş hem de dönüş yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Uçaktan indikten sonra tatiliniz başlayacak, Konaklı’da en iyi tatili yaparak kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz.

Transfer Araçları

Konaklı otellerine transfer hizmeti sunan firmalar, yerli ve yabancı tüm müşterilerine, farklı araç seçenekleri ile hizmet sunmaya çalışıyorlar. Gelen yolcular, bütçelerine göre araç seçimi yapabiliyor, özel araç ya da grup yolculuk hizmetleri verilen araç türlerinden faydalanabiliyorlar. Transfer ücretleri, Antalya havalimanı ile Konaklı otelleri arasında araç türüne göre sabittir. Yolcu sayısı, araçların marka ve modelleri fiyat değişikliğine neden olmaktadır. Vip araçlar konforludur ve transfer ücretleri diğer seçeneklere göre daha yüksektir.

Dönüş Yolculuğu

Konaklı’nın mavi bayraklı plajlarında tatilinizi yaptıktan sonra Antalya transfer  havalimanına dönüş için yine transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırdıysanız, seçtiğiniz transfer aracı sürücüsüyle birlikte sizi belirlenen saatte otel kapısından alacaktır. İyi bir tatil sonrası, havalimanına kadar olan yaklaşık iki saatlik yolculuğunda güvenli ve huzurlu geçmesini sağlayabilirsiniz. Dönüşte sorun yaşamamak ve uçağa geç kalmamak için gidiş transfer rezervasyonunuzu geliş rezervasyonu ile birlikte yapmanız hem planlı hem de ekonomik olmasını sağlayacaktır.

Güvenli Hizmet

Antalya havalimanı Konaklı arası yapılacak tüm transfer hizmetleri, deneyimli sürücüler ve bakımlı, konforlu yeni araçlarla güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Transfer hizmetleri için rezervasyon yaptırdığınızda, hizmet bedelini firma web sitesi üzerinden online olarak yapabiliyorsunuz. Ödeme işlemlerinde tüm kredi kartları ile ödemelerinizi, SSL güvenlik sertifikası ile güvenli olarak yapmanız sağlanıyor.

 

 

Antalya Havalimanı Konyaaltı TransferAntalya Havalimanı Kiriş Transfer

Related posts

REZERVASYON YAP

Bir sonraki etkinliğiniz veya partiniz için online rezervasyon yapın

KATEGORİLER
hello.

Arayın